قیمت آنلاین

صادرات ذرت اکراین در خوراک دام و طیور

صادرات ذرت اکراین در خوراک دام و طیور

صادرات ذرت اکراین در خوراک دام دام و طیور به چه سطحی رسیده است؟ آیا شناختی نسبت به ذرت اکراین دارید؟ آیا از قیمت روز ذرت اکراین اطلاعی دارید؟ اهمیت ذرت اکراین در خوراک دام و طیور چقدر است؟

صادرات ذرت اکراین
شرکت بازرگانی اریس با سال ها تجربه درخشان در زمینه خرید و فروش انواع محصولات دامی و غلات فعالیت ویژه ای می کند و توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. شما خریداران عزیز می توانید هر محصولی که در نظر دارید سفارش و در کمترین زمان دریافت کنید.
ذرت اکراین با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت روز بازار در شرکت بازرگانی اریس عرضه می گردد. ذرت یکی از مهم ترین غلات در خوراک دام و طیور می باشد و ذرت از نظر سطح کشت سومین غله پس از گندم و برنج به شمار می آید.

خواص ذرت خارجی در خوراک دام
•شامل رطوبت زیر ۱۰ درصد
•درشت بودن دانه های ذرت
•دانه ها کاملا زرد و بدون هیچ سیاهی است

ذرت اکراین
ذرت اکراین در مقایسه با ذرت روس و برزیل از قیمت کمتری برخودار است . این محصول یکی از ارزان ترین انواع ذرت خارجی در ایران می باشد و بهترین گزینه برای خوراک دام و طیور میباشد.

چند نوع ذرت موجود داریم؟
۱)ذرت داخلی
۲)ذرت خارجی

خرید ذرت اکراین
ذرت اکراین به دلیل خوش خوراکی از ارزش غذایی بالایی برخودار است و گزینه خوبی برای خوراک دام و طیور است.

نحوه خرید و فروش ذرت اکراین
برای ثبت سفارشات با شماره هایی که در وب سایت مشاهده می کنید در ارتباط باشید و برای کسب اطلاعات بیشتر لیست موجودی و لیست قیمت می توانید کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید. همکاران مجموعه آنلاین ما همه روزه پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند. با تشکر از همراهیتان. ارسال به سراسر نقاط ایران

فروش ذرت خارجی در خوراک دام

فروش ذرت خارجی در خوراک دام

فروش ذرت خارجی در خوراک دام در چه فصولی از سال رواج میابد؟

فروش ذرت خارجی در خوراک دام به چه سطحی رسیده است؟ دامداران و فروشندگان نهاده های دامی را چگونه می توانند با قیمت دولتی این محصول را خرید کنند؟ اهمیت ذرت خارجی در خوراک دام و طیور چیست؟ آیا از واردات ذرت خارجی اطلاعی دارید؟

فروش ذرت خارجی
ذرت یکی از نهاده های مهم در خوراک دام و طیور می باشد و از ارزش غذایی بالایی برخودار است و کاربرد های زیادی دارد؛ ذرت خارجی اکثرا از کشور های اوکراین، روسیه، برزیل وارد کشور می شود به دلیل جوابگو نبودن کشت ذرت در داخل از این منابع برای خوراک دام استفاده می کنند.

انواع ذرت دامی
•ذرت
داخلی
•ذرت خارجی

ذرت داخلی
ذرت های داخلی نیز به صورت تقسیم بندی برداشت می شود و به عنوان سیلو به فروش می رسد. قیمت ذرت داخلی از ذرت خارجی بیشتر است و از کیفیت بالاتری در خوراک دام و طیور برخودار است ولی در تهیه جیره جیره غذایی دام هر دو ویژگی های خاصی دارد که مورد استفاده قرار می گیرند.
بهترین زمان برای کشت ذرت داخلی
کشت ذرت داخلی در مناطق خشک و نیمه خشک انجام می گیرد و نیز به صورت آبیاری انجام پذیر است. ذرت برای کشت به آب فراوانی نیاز دارد زیرا ساقه های آن از نوع آوندی می باشد.

ویژگی های ذرت خارجی
۱)درشت بودن دانه های ذرت
۲)دارای رطوبت زیر ۱۰ درصد
۳)بدون مواد اضافی بودن در بار
۴)زرد بودن دانه و هیچ گونه سیاهی در انتهای ساقه

اطلاعات فروش ذرت خارجی
شرکت بازرگانی اریس با سال ها تجربه در زمینه خرید ، فروش و تجارت محصولات دامی و غلات فعالیت ویژه ای می کند و توانسته است رضایت مشتری را جلب کند و شما مشتریان عزیز می توانید محصول مورد نیاز خود را سفارش و در کمترین زمان محصول را دریافت کنید.
برای اطلاع از موجودی و لیست قیمت هر روز می توانید در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید، همکاران مجموعه ما از روز شنبه الی پنجشنبه کاملا به صورت فعال پاسخگویی تمامی سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند.

فروش کنجاله جوانه ذرت در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

فروش کنجاله جوانه ذرت در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

فروش کنجاله جوانه ذرت در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ چقدر است؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ آیا از قیمت روز کنجاله جوانه ذرت اطلاعی دارید؟ ارزش غذایی کنجاله جوانه ذرت در خوراک دام چیست؟

💥کنجاله جوانه ذرت💥

فروش کنجاله جوانه ذرت
کنجاله جوانه ذرت از کنجاله پر کاربرد در صنعت دام و طیور است. کنجاله جوانه ذرت پس از روغن کشی جوانه ذرت به دست می آید و دارای پروتئین ۲۰ درصد می باشد. این محصول با مقادیری پروتئین و عناصر معدنی مفید یکی از محصولات جانبی است که استحصال روغن از جوانه ذرت است.

مزایای کنجاله جوانه ذرت
۱)بهبود و افزایش خوش خوراکی جیره غذایی دام ها
۲)قابلیت زیاد در جذب پروتئین
۳)میزان بالای انرژی قابل متابولیزه
۴)پلت شدن راحت و آسان تر

جوانه ذرت دامی
ذرت به عنوان یکی از محصول های مهم و پر کاربرد در خوراک دام و طیور می باشد. ذرت با توجه به گرید و میزان تناژ در مبدا که شرکت های خارجی برای فروش قیمت گذاری می شود. قیمت ذرت با توجه به کیفیت در هر منطقه و در هر استان در ایران متفاوت است.

خواص کنجاله جوانه ذرت
•نشاسته بالا
•خوش خوراکی بالا
•پروتئین بالا
•قیمت مناسب
•کلسیم مطلوب
•تعادل اسید آمینه ای مطلوب

فروش کنجاله جوانه ذرت
شرکت بازرگانی اریس هم اکنون یکی از معتبر ترین شرکت ها در حوزه تجارت دام و طیور، غلات می باشد. کنجاله جوانه ذرت می تواند به عنوان خوراک دام در جیره غذایی روزانه در نظر گرفت که در بازار با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. شما مشتریان عزیز می توانید با خیال راحت از شرکت مجموعه ما محصول مورد نیاز خود را سفارش و در کمترین زمان محصول را دریافت کنید. برای اطلاع از موجودی و قیمت روز با عضویت در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید. همکاران مجموعه ما همه روزه پاسخگویی تمامی سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند.

میزان خرید ذرت علوفه ای در فروردین ماه ۱۴۰۰

میزان خرید ذرت علوفه ای در فروردین ماه ۱۴۰۰

میزان خرید ذرت علوفه ای در فروردین ماه ۱۴۰۰ چقدر است؟

میزان خرید ذرت علوفه ای در فروردین ماه ۱۴۰۰ به چه دلیل افزایش یافته است؟

آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ اهمیت و ارزش غذایی ذرت علوفه ای چیست؟ فروش ذرت علوفه ای در سال گذشته چقدر است؟ آیا از قیمت روز ذرت علوفه ای اطلاعی دارید؟ فواید ذرت علوفه ای برای دام چیست؟

ذرت علوفه ای


ذرت علوفه ای 
ذرت علوفه ای یکی‌از مهم ترین محصولات در خوراک دام و طیور است و از ارزش غذایی بالا تری برخوردار است. ذرت بعد از برنج و گندم بیشترین کشت را در بین محصولات دارد. ذرت علوفه ی از جمله گیاهانی است که توجه دامداران را به شکل خواص به خود جلب کرده است.

مزایای استفاده از ذرت علوفه ای 
•دارای درصد پایین تر خاصیت بافری
•بیشترین درصد ماده خشک 
•دارای ارزش غذایی بیشتر

ترکیب آب با ذرت علوفه ای 
اگر ذرت علوفه ای بیش از حد خشک باشد، برای ایجاد شرایط نفوذ ناپذیری به هوا، نیاز است مقداری آب اضافه کنیم. برای افزایش ۱ درصدی میزان رطوبت، برای هر تن از ذرت ۴ گالن آب نیاز است.

•مصرف روزانه ذرت علوفه ای برای هر گاو درجه یک، ۳۰ کیلو گرم است.

انبار کردن ذرت علوفه ای به چه صورت است؟
ذرت علوفه ای باید کاملا بسته بندی شود تا مقدار اکسیژن به حداقل برسد وگرنه خراب می شود.
•پیش بسته بندی
•تخمیر
•نفوذ
•خالی کردن


خرید و ثبت سفارش به صورت آنلاین 
شرکت بازرگانی مجموعه ما در حوزه فروش انواع غلات و محصولات دامی فعالیت ویژه ای دارد و هرچه سریع محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید  و برای اطلاع از موجودی و قیمت روز با عضویت در کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید و یا می توانید با شماره های ثبت شده در سایت با مشاورین بخش فروش ما در ارتباط باشید.
همکاران بخش فروش ما همه روزه، کاملا به صورت فعال پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند.

نقش خرده ذرت در خوراک دام

نقش خرده ذرت در خوراک دام

نقش خرده ذرت در خوراک دام با توجه به چه ویژگی هایی تعیین می شود؟

نقش خرده ذرت در خوراک دام و طیور چیست؟ حداقل تناژ خرید خرده ذرت چقدراست؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ آیا از قیمت روز خرده ذرت اطلاعی دارید؟ مزایای مصرف خرده ذرت ، در خوراک دام در چه چیزیست؟

خرده ذرت

خرده ذرت
خرده ذرت حاوی مقدار زیادی نشاسته است و ارزش غذایی بالایی در جیره غذایی دام و طیور دارد و همچنین ارزش انرژی زایی آن به نشاسته، جوانه و پروتئین موجود در آن بستگی دارد.
•خرده ذرت نسبت به ذرت از قیمت کمتری برخوردار است که سبب تامین ذرت جیره را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد.

ذرت در خوراک دام
ذرت یکی از مهم ترین غلات در خوراک دام و طیور به شمار می آید. این محصول علاوه بر نشاسته دارای مواد مغذی دیگری مانند پروتئینی، چربی و ویتامین و املاح نیز می باشد.
ذرت دامی بسیار خوش خوراک، دارای ارزش غذایی بالا و پرطرفدار بین مرغداران و دامداران است.

استفاده دانه ذرت
زمان استفاده از دانه ذرت در خوراک دام و طیور ، به این روش است که باید شکسته شود و در اندازه های متفاوت مورد مصرف قرار بگیرد که این مورد علاوه بر سرمایه گذاری برای تجهیزات اولیه، فرآیندی هزینه بر بوده و باعث افزایش بهای خوراک می گردد.

مزایای خرده ذرت در خوراک دام
•قیمت مناسب
•تناژ حداقل کمتر از ذرت

خرید و فروش خرده ذرت
قابل توجه عزیزانی که برای اولین بار قصد خرید خرده ذرت، از طریق شرکت بازرگانی اریس دارند.
مجموعه ما این محصول را با تناژ های درخواستی شما و همچنین در اختیار گذاشتن آنالیز و کیفیت این محصول قبل از خرید، همواره از طریق باربری خرده ذرت، در کمترین زمان ممکن به دورترین نقاط ارسال می کنیم.

برای اطلاع لیست قیمت و موجودی، با عضویت در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید.
برای ثبت سفارش با شماره های ثبت شده در سایت با کارشناسان بهش فروش ما در ارتباط باشید با تشکر از همراهیتان.

قیمت ذرت در فروردین سال ۱۴۰۰

قیمت ذرت در فروردین سال ۱۴۰۰

قیمت ذرت در فروردین سال ۱۴۰۰ دچار چه نوساناتی بود؟

قیمت ذرت در فروردین سال ۱۴۰۰ به چه سطحی رسیده است؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ میزان اهمیت ذرت در خوراک دام چیست؟ آیا از قیمت روز ذرت اطلاعی دارید؟ محدودیت های استفاده از ذرت در جیره غذایی چیست؟

ذرت در خوراک دام 
این محصول بسیار خوش خوراک بوده و مهم تر از همه سبب هضم و جذب بیشتر آسیاب و یا حداقل بلغور می گردد. ذرت یکی‌ از مهم ترین غلات در تغذیه دام و طیور به شمار می آید.
ذرت دامی به چند صورت تقسیم بندی می شود: ذرت علوفه ای ، ذرت دانه ای.

ذرت دامی 
دانه های ذرت به رنگ زرد و قرمز است، که دانه زرد مصرف بیشتری در خوراک دام و طیور دارد. سرشار از گزانتوفیل ها و کارتنوئید است و پیش ساز ویتامین A می باشد.

•این محصول به عنوان یکی‌از پر مصرف ترین غلات به حساب می آید. که هم به عنوان غذای انسان و هم به عنوان غذای دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد.

واردات ذرت دامی در شرایط شیوع ویروس کرونا
از وقتی که ویروس کرونا در تمام کشور های جهان شیوع پیدا کرد، شرایط صادرات و واردات کالا بسیار متحول شد. و مدتی صادرات و واردات به کشور ها ممنوع شد. و بعد از مدت ها با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام پذیر شد.

ویژگی های مهم ذرت دامی 
•خاکستر
•فیبر
•مقدار فسفر
•رطوبت
•پروتئین 
•مقدار کلسیم 
•رطوبت

محدودیت های تغذیه ذرت 
در سال های گذشته اغلب دامداران آشنایی زیادی نسبت به دانه ذرت نداشته و تنها استفاده از جو را برای دام مناسب تر می دانستند که با گذشت سال ها با مشاهده و عمل کرد مناسب استفاده از ترکیبات مختلف از دانه ذرت در خوراک دام و طیور استفاده کردند.

خرید ذرت از شرکت بازرگانی اریس به صورت آنلاین
برای اطلاع از موجودی محصولات و قیمت روز آن ها با عضویت در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید.
برای خرید می توانید به شرکت بازرگانی اریس فعال در حوزه خوراک دام و طیور مراجعه و سفارش های خود را تلفنی انجام دهید. برای خرید یا فروش با ما در ارتباط باشید.

ذرت روس بارگیری نوشهر و انزلی

ذرت روس بارگیری نوشهر و انزلی

قیمتی برا این محصولات در نظر گرفته شده است در مقایسه با کیفیت و مرغوب بودنشان قیمت ناچیز می باشد، ذرت روس بارگیری نوشهر و انزلی فوری می باشد و این محصول پرسود تر از محصول دیر بار است.

ذرت روس بارگیری نوشهر

میزان واردات ذرت به این بندر ها در تناژ های بسیار بالای است و به صورت مستقیم به فروش می رسد.
این محصول خوراکی بسیار مناسب و کاربردی زیادی در پرورش دام و طیور دارد.
به دلیل واردات این محصول هر روز تغییراتی هم در قیمت آن رخ می دهد.
می توانید این تغییرات را از کانال تلگرام یا با تماس اطلاع یابید.
محصولاتی که روزانه تولید یا وارد کشور می شود به صورت لیست در کانال تلگرام موجود می باشد.
برای خرید یک محصول با کیفیت فقط قیمت مهم نیست بلکه زمان تحویل کالا هم نقش مهمی دارد.

ذرت روس بارگیری انزلی

برای خرید ذرت روس بارگیری نوشهر و انزلی مدارک خاصی مورد نیاز نیست.
ذرت روسیه از بهترین محصولات دامی و طیوری است سالانه چند میلیون تن واردات می شود.
و بیشترین میزان این واردات نیز برای مصرف دام و طیور استفاده می شود.
کسانی که بازرگانی اریس همکاری کردنند می دانند که ما برای مشتری بهترین محصولات را در نظر می گیریم.

پوسته ذرت غنی شده فوری کرج

پوسته ذرت غنی شده فوری کرج

پوسته ذرت از لایه بیرونی ذرت بعد از آسیاب کردن یا به دست می آید این محصول خشک شده حاوی ۲۰ درصد نشاسته ۵ درصد روغن و ۱۱ درصد پروتئین می باشد، پوسته ذرت غنی شده فوری بار کرج بارگیری شده و تحویل داده می شود.

پوسته ذرت فوری بار کرج

پوسته ذرت یک منبع غنی از فیبر در جیره غذایی دام و طیور استفاده می شود.
این محصول یکی از محصولات آسیاب مرطوب است و این محصول را تا رطوبت کمتر از ده درصد خشک می کنند.
مزیت استفاده از پوسته ذرت در خوراک دام و طیور می تواند میزان جذب مواد غذای را افزایش دهد.
افزایش میزان رشد در پرندگان، بهبود یافتن سیستم گوارشی حیوانات.
باعث استحکام استخوان ها و افزایش جذب کلسیم در روده می شود.
همچنین در ساخت کنسانتره و در جیره غذای جوجه های گوشتی استفاده می شود.

پوسته ذرت غنی شده

پوسته ذرت غنی شده فوری بار کرج به صورت عمده بارگیری می شود.
پوسته ذرت دارای سطح متوسط از پروتئین است که برای هر نوع دام و طیور قابل استفاده می باشد.
این پوسته ذرت غنی شده حاوی مقدار بسیار بیشتری پروتئین نسبت به پوسته معمولی است.
به علت آسیاب شدن این محصول خوردن و هضم کردن برای حیوانات نیز راحتتر است.

پوسته ذرت غنی شده بارگیری کرج

پوسته ذرت غنی شده بارگیری کرج

پوسته ذرت در فرایند های صنعتی با آسیاب کردن ذرت به دست می آید که حاوی نشاسته، پروتئین می باشد، پوسته ذرت با مقدار زیاد فیبر در غذای دام و طیور استفاده می شود. پوسته ذرت غنی شده بارگیری کرج فوری می باشد.

پوسته ذرت غنی شده

خوبی استفاده پوسته ذرت در غذای دام و طیور این است که جذب مواد غذای را افزایش می دهد.
برای رشد طیور کمک میکند، استخوان های حیوان را محکم می کند و و جذب کلسیم را افزایش می دهد.
این محصول دارای پروتئین های مناسب برای تغذیه دام و طیور است.
پوسته ذرت به دلیل هضم پذیری راحت و سلولزی بودن انرژی بالای برای دام فراهم می کند.
این محصول در جیره غذای حیوانات متفاوت است برای مثال.
در خوراک گاه های شیرده ۱۰ تا ۳۰ درصد، در غذای گوساله های یک ساله ۱۰ تا ۲۰ درصد.
در طیور گوشتی ۲ تا ۱۰ درصد، طیور گوشتی هم ۵ تا ۱۰ درصد.

پوسته ذرت بارگیری کرج

پوسته ذرت غنی شده بارگیری کرج به صورت فوری بار است و در طی چند روز تحویل داده می شود.
این محصول از ذرتی ساخته می شود که ویتامین آ آن برابر با ۳۵۰۰ یو وی ویتامین آ است.
پوسته ذرت خشک شده حاوی ۲۰ درصد نشاسته حدودا ۳تا ۶ درصد روغن ۹ تا ۱۳ درصد پروتئین می باشد.
این محصول یک منبع بسیار غنی از فیبر است که در خوراک دام و طیور استفاده می شود.

فروش گلوتن ذرت غذای دام، طیور

فروش گلوتن ذرت غذای دام، طیور

گلوتن یکی از محصولات است که از آسیاب کردن مرطوب ذرت بدست می آید و به صورت پودری حاوی ۶۰ درصد پروتئین می باشد. فروش گلوتن ذرت غذای دام، طیور در تناژ های پایین تر از ده تن نیز قابل فروش است.

گلوتن ذرت غذای دام

گلوتن ذرت را می توان نگهداری و انبار کرد این محصول از مواد مغذی بالای برخوردار است.
انرژی متابولیسمی آن چهار هزار کیلوکالری در هر یک کیلوگرم ماده خشک آن می باشد.
پروتئین موجود در پودر گلوتن حدودا ده برابر پروتئین ذرت دانه ای است.
اگر بخواهیم که آمینواسید های کنجاله سویا و گلوتن ذرت را مقایسه کنیم به شرح زیر است.
گلوتن ذرت کنجاله سویا ماده اسیدآمینه ضروری
۶۰ ۴۴ پروتئین خام
۶۰/۱ ۶۲/۰ متیونین
۰۰/۲ ۷۲/۱ ترئونین
۵۰/۲ ۰۷/۲ ایزولوسین
۹۳/۲ ۱۷/۲ والین
۷۵/۲ ۳۲/۱ متیونین+سیستئین

گلوتن ذرت غذای دام، طیور

فروش گلوتن ذرت غذای دام، طیور در حال حاضرموجود می باشد می توانید تماس بگیرید.
در این بخش می خواهیم که میزان و درصد استفاده گلوتن ذرت را در جیره غذای دام و طیور شرح دهیم.
این خوراک را در طیور تخمگذار در حال رشد ۵/۲ درصد و در زمان شروع تخمگذاری ۴ تا ۶ درصد.
در طیور گوشتی به میزان ۶ درصد.
و در خوراک دام های شیرده به میزان ۶ تا ۱۰ درصد پیشنهاد می شود.
همانطور که در جدول توضیح دادیم گلوتن ذرت حاوی متیونین و سیستئین است.
اگر ذرت و کنجاله سویا و گلوتن ذرت را با هم ترکیب کنیم اسیدآمینه های شکل می گیرد که برای خوراک دام و طیور مفید است.