قیمت آنلاین

سبوس گندم در تغذیه خوراک دام و طیور

سبوس گندم در تغذیه خوراک دام و طیور

سبوس گندم در تغذیه خوراک دام و طیور:


موارد و مصارف سبوس گندم:


سبوس گندم، محصول جانبی آسیاب خشک گندم معمولی است. یکی از محصولات جانبی عمده کشاورزی و صنعتی است. که در تغذیه حیوانات استفاده می شود. از لایه های بیرونی (کوتیکول، پریکارپ و پوشش بذر) همراه با مقادیر کمی از اندوسپرم نشاسته ای هسته گندم تشکیل شده است. سایر صنایع فرآوری گندم که شامل مرحله حذف سبوس می شوند. نیز ممکن است سبوس گندم را به عنوان یک محصول جانبی جداگانه تولید کنند: تولید ماکارونی و بلغور از گندم ، تولید نشاسته و تولید اتانول می کند.

سبوس گندم در تغذیه خوراک دام و طیور:

توجه به این نکته ضروری است

که سبوس گندم محصولی با تعریف پذیرفته شده جهانی و مرزهای مشخص نیست. اگرچه مقررات ملی ممکن است شامل الزامات اجباری در مورد ترکیب سبوس باشد. موادی که تحت این نام فروخته می شوند طیف گسترده ای از محصولات جانبی گندم را در بر می گیرند. آسیاب کردن، بسته به کیفیت محصول نهایی، نسبت‌های متغیری از آرد را به دست می‌آورد. نرخ استخراج (نسبت آرد به دانه) از 100 درصد برای آرد سبوس دار به کمتر از 70 درصد برای آرد شیرینی پزی می رسد. نرخ استخراج معمولی از 75% تا 80% متغیر است که منجر به 20 تا 25% سبوس گندم می شود. سبوس گندم تقریباً 50 درصد گندم و حدود 10 تا 19 درصد از هسته گندم را نشان می دهد. بسته به نوع و فرآیند آسیاب کردن آن دارد.

محصولات فرعی آسیاب به طور سنتی به دلیل کیفیت آنها (ظرافت، رنگ و غیره) و/یا مرحله فرآیندی که در آن به وجود آمدند. با تغییرات قابل توجهی بین زبان ها، کشورها، مناطق، فرآیندهای آسیاب و حتی آسیاب نامگذاری می شوند. در کشورهای صنعتی، این محصولات قبلاً به صورت جداگانه فروخته می شدند. (سبوس درشت، سبوس ریز، سبوس متوسط، دوم شفاف، سوم، و غیره) اما اکنون به نسبت های متغیر با هم مخلوط نیز می شوند .

سبوس گندمی که برای تغذیه حیوانات فروخته می شود،

معمولاً مخلوطی از سبوس درشت واقعی و محصولات ریزتر از مراحل آسیاب است. در آسیاب روستایی و سنتی، آرد به طور مستقیم از سبوس در آسیاب و غربالگری یک مرحله ای جدا می شود. این نوع سبوس دارای محتوای نشاسته و ارزش غذایی بالاتری است. در ایران، کشاورزان سبوس را با چگالی بالا را ترجیح می دهند زیرا وزن نشان می دهد که سبوس حاوی آرد بیشتر و در نتیجه انرژی بالاتری است .

شرکت بازرگانی اریس با ارائه محصولات با کیفیت دامی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

بزرگترین بازار خرید گندم در ایران

بزرگترین بازار خرید گندم در ایران در کجاست ؟ این سوالی است که بیشتر کشاورزان میتواند در ذهن خود داشته باشند. ما در این مقاله میخواهیم به شما راجب گندم راهنمایی کنیم.

استان های مختلفی در ایران تولید گندم را انجام می دهند. برخی از آنها به صورت حرفه ای این کار را می کنند. بیشترین گندم ها در استان هایی مانند؛ فارس و خوزستان تولید می شود. اراضی وسیعی در این استان ها وجود دارد که محل کاشت گندم ها هستند و نیاز بازار های داخلی و خارجی را فراهم می نمایند. 

گندم ماده ای غذایی است که یکی از پر مصرف ترین محصولات کشت شده چه در ایران و چه در کشورهای دیگر می باشد که به دلیل داشتن ارزش غذایی بالا چه در تغذیه انسان و چه برای خوراک دام و طیور بسیار مورد توجه است. گندم در انواع مختلفی یافت می شود. گندم درجه یک که برای مصارف انسانی است.

و گندم درجه دو و سه که برای مصارف دامی و طیوری کاربرد دارد گندم دامی و شکسته، به عنوان محصولی مطمئن و با قیمت مناسب در جیره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

گندم یکی از معمول ترین غلات مورد استفاده در تغذیه دام و طیور است و در برخی مناطق به دلیل فراوانی و ارزانی نسبی، جایگزین بخش اعظمی از ذرت در جیره می گردد.

انواع گندم در بازار ایران

گندم معمولی
این گندم به طور معمول برای تهیه نان و انواع شیرینی استفاده می‌شود.

گندم دوروم
این نوع گندم برای تهیه ماکارونی، رشته فرنگی و خمیر پیتزا استفاده می‌شود.

سایر انواع گندم
انواع دیگری از گندم هم وجود دارد که بیشتر به عنوان خوراک دام یا مصارف دیگر استفاده می‌شود.

انواع خوراک دام انواع خوراک طیور تولید خوراک دام جو بندر جو دامی جو روسیه خریدار خوراک دام خریدار پودر گوشت خرید جو خرید خوراک دام خرید خوراک طیور خرید ذرت خرید سبوس خرید سویا خرید کنجاله خرید کنجاله سویا خرید گندم خوراک آبزیان خوراک دام خوراک دام طیور خوراک دام مشهد خوراک دام و طیور خوراک طیور خوراک پودر گوشت دام طیور ذرت دامی سبوس گندم سویا بندر امام شرکت خوراک دام فروش جو فروش خوراک دام فروش ذرت قیمت جو قیمت جو دامی قیمت خوراک دام قیمت خوراک طیور قیمت ذرت قیمت پودر گوشت لیست قیمت دام پودر استخوان پودر ماهی پودر چربی پودر گوشت پودر گوشت دام کنجاله سویا

گندم شکسته تضمینی را از کجا تهیه کنیم؟

گندم شکسته تضمینی را از کجا تهیه کنیم؟

گندم شکسته تضمینی را از کجا تهیه کنیم؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ فواید گندم شکسته در خوراک دام چیست؟ آیا از قیمت روزانه گندم شکسته اطلاعی دارید؟ فروش گندم شکسته در خوراک دام به چه میزان رسیده است؟

گندم شکسته تضمینی
برای کسب اطلاعات خرید آنلاین: مجموعه بازرگانی اریس با سال ها تجربه در زمینه خرید و فروش انواع محصولات دامی و غلات فعالیت می کند و توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند و شما خریداران عزیز می توانید هر محصول دامی که در نظر دارید سفارش دهید تا در کمترین زمان دریافت کنید‌.
گندم شکسته در تهران خرید و فروش بالایی دارد به دلیل داشتن قیمت مناسب، دامداری ها و مرغداری ها توان خریداری بالایی دارند . این محصول گزینه خوبی برای دام و طیور می باشد و از ارزش غذایی بالایی برخودار است.

گندم دامی
گندم شامل انرژی قابل متابولسیوم بالا و پروتئین خام متغیری بین ۱۰ تا ۱۵ درصد می باشد. گندم منبع بسیار خوب کربوهیدرات است و مصرف آن باعث دریافت مواد مغذی متفاوت و فیبر می باشد‌.

انواع گندم در خوراک دام دام طیور
۱)گندم دامی
۲)گندم شکسته

گندم شکسته
این محصول یکی از پرمصرف ترین محصولات دام می باشد. گندم شکسته شامل مقادیری پروتئین، نشاسته، سلولز و چربی می باشد و گندم شکسته تاریخ نگهداری ندارد و به هیچ افزونی برای نگهداری نیاز ندارد.

نحوه خرید آنلاین گندم شکسته
بهترین روش و به صرفه ترین خرید آنلاین می باشد که می توانید با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار کنید و با برای اطلاعات بیشتر؛ لیست موجودی و لیست قیمت می توانید کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید.

صادرات گندم شکسته در خورا‌ک دام

صادرات  گندم شکسته در خورا‌ک دام

صادرات گندم شکسته در خوراک دام و طیور چگونه است ؟ آیا شناختی به گندم شکسته دارید؟ آیا از واردات گندم شکسته اطلاعی دارید؟ فروش گندم شکسته به چه میزان رسیده است؟ آیا از قیمت روزانه گندم شکسته اطلاعی دارید؟

صادرات گندم شکسته
گندم شکسته توسط مراکز پخش کننده به صورت تناژی و یا عمده به فروش می رسد و مجموعه بازرگانی اریس یکی از شرکت های معتبر در خرید و فروش محصولات دامی و غلات می باشد که توانسته است رضایت مشتریان را بر خود جلب کند شما خریداران عزیز می توانید هر محصول دامی که در نظر دارید سفارش دهید و تا در کمترین زمان محصول را دریافت کنید.
گندم شکسته از خرد کردن و آسیاب کردن گندم به وجود می آید و یکی از مهم ترین خوراک ها در تغذیه دام و طیور می باشد . گندم شکسته در تهران خرید و فروش بالایی دارد و دامداری ها و مرغداری ها به دلیل داشتن قیمت پایین این محصول را با تناژ های بالایی خریداری می کنند .

گندم دامی
گندم یکی از محصولات مهم در خوراک دام و طیور می باشد و از ارزش غذایی بالاتری برخودار است.

گندم شکسته
گندم شکسته تاریخ نگهداری زیادی دارد و به هیچ مواد افزودنی نیاز ندارد و بعد از عملکرد آسیاب کردن، گندم هایی که خرد شده اند را به مرغداری ها می دهند . گندم شکسته به دلیل خوش خوراکی باعث افزایش وزن دام می شود .

تهیه گندم شکسته به صورت آنلاین
شرکت های زیادی این محصول را با قیمت های متفاوتی به فروش می رسانند و شما می توانید از مجموعه بازرگانی اریس بهترین محصولات را تهیه کنید. برای اطلاعات لیست موجودی و لیست قیمت روزانه می توانید در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید. همکاران بخش آنلاین مجموعه اریس کاملا به صورت فعال پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند

صادرات گندم دامی در تیر ماه ۱۴۰۰

صادرات گندم دامی در تیر ماه ۱۴۰۰

صادرات گندم دامی در تیر ماه ۱۴۰۰ به چه میزان رسیده است؟ آیا از واردات گندم دامی اطلاعی دارید؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ گندم دامی گزینه خوبی برای دام است؟ اهمیت گندم دامی در خوراک دام و طیور را بیان کنید؟

گندم دامی

صادرات گندم دامی
گندم دامی توسط مراکز پخش کننده به صورت عمده و یا تناژ بالا به فروش می رسد و مجموعه اریس با سال ها تجربه درخشان در زمینه خرید و فروش محصولات دامی توانسته است رضایت مشتریان را بر خود جلب کند و شما خریداران عزیز می توانید هر محصولی که در نظر دارید موجودی بگیرید و محصول را سفارش دهید و در کمترین زمان محصولتان را دریافت کنید.
گندم یکی از محصولات پرفروش در خوراک دام و طیور می باشد و یکی از محصولات مهم و از ارزش غذایی بالایی برخودار است. به دلیل فراوانی گندم در برخی از مناطق جایگزین بخشی از ذرت می باشد.

گندم دامی
این محصول دارای انرژی قابل متابولسیوم نسبتا زیاد و پروتئین خام متغیری بین ۱۰ تا ۱۵ درصد می باشد. گندم به دلیل داشتن گلوتن زیاد، اگر بیش از حد آسیاب شود حالت خمیر چسبانکی ایجاد می کند . گندم منبع خوبی برای کربوهيدرات می باشد و استفاده آن باعث دریافت مواد مغذی و فیبر غذایی می باشد.

مقایسه گندم و ذرت
گندم نسبت به ذرت بیوتین کمتری دارد و ارزش غذایی بالاتری نسبت به ذرت دارد و قیمت گندم در مقایسه با ذرت بالاتر است.

نحوه خرید آنلاین گندم دامی
برای اطلاعات لیست موجودی و لیست قیمت می توانید در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید و کارشناسان بخش فروش ما همه روزه به صورت فعال پاسخگویی تمامی سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند و می توانید از طریق سایت با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید. با تشکر از همراهیتان.

شرکتبازرگانیاریس#ارسالبهسراسرنقاطایران#ارسالفوری#بارگیریفوری

ویژگی های سبوس گندم در خوراک دام

ویژگی های سبوس گندم در خوراک دام

ویژگی های سبوس گندم در خوراک دام و طیور چیست؟آیا از واردات سبوس گندم اطلاعی دارید؟ آیا از قیمت روز سبوس گندم اطلاعی دارید؟ شناختی نسبت به این محصول دارید؟ فواید سبوس گندم در خوراک دام و طیور چیست؟

سبوس گندم

ویژگی های سبوس گندم
سبوس به پوسته خارجی دانه گندم، برنج، جو می گویند که کاربرد های ویژه ای برای خوراک دام و طیور دارد. سبوس گندم در بازار به قیمت مناسب خرید و فروش می شود. سبوس گندم اگرچه وزن زیادی ندارد در عوض فضای زیادی را اشغال می نماید.

کاربرد های سبوس گندم
۱)خوش خوراک بودن محصول
۲)کیفیت بالا
۳)پروتئین خام زیاد
۴)جذب آب بالا
۵)منبع تامین انرژی به علت دارا بودن کربوهیدرات

سبوس گندم از محصولات جانبی گیاه گندم می باشد و دارای ارزش غذایی برای دام ها بوده وزن پایین و حجم زیاد این محصول موجب کاهش دادن هزینه های مصرفی برای خرید خوراک دام می باشد. میزان مصرف این محصول در جیره غذایی گوسفند نیم کیلو در روز برای هر راس و در گاو ها 3 الی 4 کیلو مصرف می کنند.

ثبت سفارش سبوس گندم
شرکت مجموعه ما با سال ها تجربه در زمینه خرید و فروش محصولات دامی و غلات فعالیت ویژه ای می کنند و توانسته اند رضایت مردم را جلب کنند شما مشتریان عزیز می توانید با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار کنید و محصول مورد نیاز خود را سفارش و در کمترین زمان محصول را دریافت کنید. برای ثبت سفارش با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید و برای اطلاع از موجودی و لیست قیمت می توانید در کانال تلگرامی و یا پیج اینتساگرامی ما را دنبال کنید‌. مجموعه ما همه روزه پاسخگویی تمام سوالات ما مشتریان عزیزمان هستند.

جهت خرید انواع سبوس به صورت تناژی و یا عمده با ما همراه باشید.

فروش گندم دامی در اوایل سال ۱۴۰۰

فروش گندم دامی در اوایل سال ۱۴۰۰

فروش گندم دامی در اوایل سال ۱۴۰۰ چه تغییری کرده است؟

فروش گندم دامی در اوایل سال ۱۴۰۰ چقدر است؟ ارزش غذایی گندم در خوراک دام چیست؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ آیا از قیمت روز گندم دامی اطلاعی دارید؟ استفاده مناسب از گندم در خوراک دام چگونه است؟
شرکت بازرگانی مجموعه ما در حوزه فروش انواع محصولات دامی و غلات فعالیت ویژه ای می کند.

✨گندم دامی⚡️

گندم دامی
این محصول یکی از خوراک های با ارزش در جیره غذایی به شمار می آید. انواع گندم دامی و شکسته، به عنوان محصولی مطمئن و با قیمت مناسب در جیره ها مورد استفاده است. این محصول دارای انرژی متابولیسم نسبتا بالا و پروتئین خام متغیری بین ده الی پانزده درصد می باشد.

گندم
گندم یکی از مهم ترین غلات در خوراک دام و طیور است و در برخی مناطق به دلیل فراوانی و نسبی، جایگزین بخشی از ذرت در جیره می باشد.

گندم شکسته
این محصول از خرد کردن و آسیاب کردن دانه های گندم تشکیل می شود و برای خوراک دام و طیور مهم بوده چرا که انرژی فراوان و حاوی بسیار زیادی از مواد مغذی را تشکیل می دهد.

مزایای گندم
گندم به دلیل داشتن گلوتن زیاد، اگر بیشتر آسیاب شود حالت چسباندگی ایجاد می کند‌.

ثبت سفارش گندم دامی به صورت اینترنتی
گندم دامی همواره در دسترس تمامی دامداران و مصرف کنندگان قرار دارد. مجموعه بازرگانی اریس با سال ها تجربه در خرید و فروش نهاده توانسته گام موثری در زمینه تامین گندم باشد. قیمت عمده گندم ارتباط مستقیمی با کیفیت و میزان ضایعات موجود در آن خوراکی دارد.
برای ثبت سفارش با مشاورین بخش فروش ما در ارتباط باشید و برای اطلاع از موجودی و قیمت روز با عضویت در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید. همکاران مجموعه ما همه روز پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند. با تشکر از همراهیتان.

خرید سبوس گندم دامی کارخانه مشهد

خرید سبوس گندم دامی کارخانه مشهد

سبوس گندم محصولی است که دام با تغذیه آن می تواند به راحتی هضم کند.خوراکی که به راحتی هضم شود برای دام نیز مفید است. خرید سبوس گندم دامی کارخانه مشهد با قیمت مناسب در دسترس است.

سبوس گندم دامی مشهد

محصولی که با کیفیت باشد از این طرف نیز قیمتی مناسب داشته باشد مشتریان زیادی نیز دارد.
سبوس گندم که از پوسته بیرونی گندم تولید می شود مانند گندم دارای پروتئین و نشاسته و دیگر و دیگر مواد معدنی است.
تمام مزیت های که یک خوراک جهت رشد حیوان می تواند داشته باشد را سبوس گندم دارد.
سبوس گندم یه صورت عمده در مشهد به فروش می رسد.
جهت خریداری سبوس گندم دامی کارخانه مشهد می توانید با ما در ارتباط باشید.
مشتریان عزیزی که خواهان رشد و افزایش شیر دهی حیوان هستند سبوس گندم یکی از این محصولات است.
محصولاتی که در مشهد به فروش می رسند معمولا غلاتی با کیفیت و با قیمت کمتری هستند.

خرید سبوس کارخانه مشهد

خرید سبوس گندم دامی کارخانه مشهد زیاد انجام می شود به همین دلیل قیمت های خوبی نیز تعیین می شود.
بدن دام به خوراکی های نیاز دارد که بتواند تمام نیاز های بدنشان را تامین کند.
شرکت بازرگانی اریس محصولاتی از بازار مشهد به صورت مستقیم عرضه می کند و همینطور قیمت به صرفه ای نیز اعلام می کند.
این خوراک دامی پس از خرید به تمام شهر های کشور ارسال می شود.
پیشنهاد ما در خرید غلات عمده خرید کردن است چون به این صورت هم محصول بیشتری خرید می شود هم قیمت مناسبی دارد.

گندم شکسته و خرد شده دامی

گندم شکسته و خرد شده دامی

گندم شکسته دارای ارزش غذای بالای است که در جیره غذای دام می تواند استفاده شود این محصول دارای مقادیری پروتئین، نشاسته، سلولز یا فیبر و چربی است. گندم شکسته و خرد شده دامی محصول کارخانه های آرد سازی است.

گندم شکسته دامی

گندم شکسته که تولید می شود با توجه به شکستگی و نوع آسیاب کردن قیمت عرضه می شود.
گندم شکسته محصولی است که تاریخ نگهداری بالای دارد و به هیچ گونه افزودنی نیاز ندارد.
گندم یک محصول خوش بو و خوش طعم برای دام و طیور است.
بعد از آسیاب کردن گندم، گندم های خرد شده جمع شده و به بازار ارائه می شود
گندم شکسته می تواند تخم گذاری طیور و وزن حیوان را افزایش دهد.
تمامی خرید فروش های که برای گندم شکسته انجام می شود سبب می شود این محصول در کمبود باشد.

گندم شکسته و خرد شده

گندم شکسته و خرد شده دامی را از سایت های اینترنتی خرید کنید زیرا ارزان قیمت و با کیفیت هستند.
بهتر است در کانال تلگرام ما عضو شوید و از محصولات جدید اطلاع یابید.
خریداری عمده این محصول می تواند به مدت زیاد جیره غذای دام را فراهم کند.
خریداری گندم شکسته دغدغه دامداران است که به موقع محصول را دریافت کنند.
گندم شکسته که خرید می کنید هر چقدر گندم آن بیشتر باشد کیفیت بیشتری نیز دارد.
خوراکی که در جیره غذای دام استفاده می شود هر چه مغذی باشد دام با سرعت بیشتری رشد می کند.
تمامی غلات مورد نیاز دام و طیور را می توانید از مرکز های فروش فراهم کنید.

قیمت خرید سبوس گندم کارخانه تهران

قیمت خرید سبوس گندم کارخانه تهران

سبوس گندم محصول تولید کارخانه های ماکارونی و آرد نان است، این محصول هنگام آرد کردن گندم از لایه بیرونی گندم به دست می آید، قیمت خرید سبوس گندم کارخانه تهران بستگی به تولیدات کارخانه ها و قیمت گندم دارد.

سبوس گندم کارخانه تهران

کارخانه های تولید آرد تقریبا در همه شهر ها بزرگ وجود دارد که می تانند سبوس نیز تولید کنند.
خرید سبوس گندم از کارخانه های آرد سازی با توجه به این که دولتی هستند نیاز به شناسه های هم دارد.
کارخانه های که خود ماکارونی یا آرد تولید میکنند با توجه به نوع کار نوع کالا و گندم سبوس های در کیفیت های مختلفی نیز دارند.

قیمت خرید سبوس گندم

قیمت خرید سبوس گندم کارخانه تهران به قیمت گندم خرید شده یا هزینه های تولید وابسته است.
سبوس یکی از محصولاتی است که در کشور به صورت فراوان تولید می شود.
اندازه و ظاهر سبوس در کیفیت و قیمت تاثیر گذار است.
بی تردید همه دامداران و مرغداران به دنبال بهترین محصول هستند،
که بیشتر آن ها به خواسته خود دست می یابند ولی نیمی از آن ها نیز با شکست مواجه می شوند.
این شکست عدم اطلاعات و تجربه شخص است و یا در انتخاب شرکت محصول اشتباه کرده است.
ولی می توان برای جلوگیری از این شکست می توان با شرکت بازرگانی که دارای سوابق درخشانی است کار کرد.
به هر حال خرید سبوس از کارخانه ها برای شخص عادی امکان ندارد.
تمامی کارخانه های تولید سبوس با توجه به کیفیت قیمت روز را اعلام می کنند.