قیمت آنلاین

واردات تفاله سیب در سال ۹۹

واردات تفاله سیب در سال ۹۹

واردات تفاله سیب در سال ۹۹ به چه سطحی رسیده است؟ آیا از قیمت روز این محصول اطلاعی دارید؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ در چه زمانی از تفاله سیب برای دام ها استفاده نکنیم؟ انواع تفاله سیب درختی که در بازار عرضه می شود؟پخش تفاله سیب در خوراک دام به چه صورت است؟

تفاله سیب

این محصول درختی، یکی از تفاله ها و غذاهای خوش خوراک دام ها محسوب می شود. تفاله سیب یکی از مهم ترین غلات و مواد غذایی است که به دلیل طعم خوبی که دارد برای خوراک دام بسیار موثر است.

دامداران برای اینکه از این مواد غذایی نسبت به پروتئین ها و مواد معدنی  استفاده کنند؛ آن را با مواد غذایی دام ها مانند تفاله چغندر قند  یا علوفه ها  ترکیب می کنند تا کمبود آن توسط دیگر مواد غذایی جبران شود.

مزایای تفاله سیب در خوراک دام

•قیمت ارزان 

•مواد مغذی بالا 

•تامین کننده فیبر دام 

•کمک به گوارش دام

چه زمانی از تفاله سیب برای دام ها استفاده می شود؟

یک نکته ای مهم است که باید بدانید: درون سیب ماده ای به نام پکتین وجود دارد و نوعی کربوهیدارت است که معده ی دام های کوچک نمی توانند این ماده را به خوبی هضم کنند.

زمانی که دام ها کوچک هستند و به سن بلوغ نرسیده اند، از تفاله سیب درختی در غذای  آن به مقدار زیاد استفاده نمی کنیم چون پکتین موجود در این ماده را هضم کنند و این باعث دچار نفخ شکم و مشکلات زیادی می شود.

انواع تفاله سیب در خوراک دام

تفاله سیب خشک

•تفاله سیب مرطوب که نسبت به تفاله سیب خشک قیمت بالاتری دارد.

•تفاله سیب که با تراشه های چوب ترکیب شده و ارزش غذایی پایینی دارد.

خرید اینترنتی تفاله سیب

برای ثبت سفارش با مشاورین ما در ارتباط باشید.

پیج اینستاگرامی : @eristrade

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *