قیمت آنلاین

قیمت کنجاله زیتون در سال ۹۹

قیمت کنجاله زیتون در سال ۹۹

قیمت کنجاله زیتون در سال ۹۹ به چه میزان رسیده است؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ واردات کنجاله سویا در رده های اخیر به چه سطحی رسیده است؟ آیا از قیمت روز این محصول اطلاعی دارید؟ چه خواص و ویژگی هایی موجب تمایز کنجاله زیتون شده است؟

کنجاله زیتون

کنجاله زیتون محصولی جانبی از فرآوری های روغن زیتون می باشد. باقی مانده روغن در کنجاله زیتون، روغنی بسیار باکیفیت و سرشار از اومگا3، آنتیک اکسیدان های ضروری و ویتامین های محلول در چربی است.

مزیت های کنجاله زیتون در خوراک دام و طیور

•بسته بندی های ضد رطوبت 

•پر از آنتی  اکسیدان و ویتامین های محلول در چربی ها

•منبع غنی فیبر جیره

•به صورت آماده و پودر شده و آماده برای مصرف می باشد

یکی از مهم ترین خواص کنجاله زیتون فیبر بالای آن است‌‌. به دلیل اینکه غلات فیبر پایینی دارند، مصرف کنجاله زیتون می تواند نتایج مثبت در دستگاه گوارش دام باشد.

آنالیز های کنجاله زیتون در خوراک دام

•8.58 درصد پروتئین

•3.58 درصد چربی

•4.6 درصد خاکستر

این محصول جایگزین مناسبی برای بخشی از جو و ذرت در جیره غذایی دام و طیور است. کنجاله زیتون به رنگ قهوه ای تیره و شامل هسته های خرده شده زیتون ،  مقداری روغن، پوست زیتون است.

کنجاله زیتون را به عنوان خوراک های دامی بسیار مهم در کشور به حساب می آوردند.

تفاوت تفاله زیتون با کنجاله زیتون در چیست؟

کنجاله زیتون  محصولی کاملا پودر شده، رطوبت پایین و با ماندگاری بالا می باشد به همین دلیل انرژی ، میزان بالاتر ماده خشک، پروتئین مواد مغذی بیشتری نسبت به تفاله زیتون دارد. کنجاله زیتون با ماندگاری بیشتر از یک سال و امکان جابه جایی و نگهداری آسان نسبت به تفاله زیتون که ماندگاری آن کمتر از 45 روز و با شرایط نگهداری در محیط سیلو می باشد دارای مزیت بیشتری است.

خرید آنلاین کنجاله زیتون 

برای اطلاع از موجودی و قیمت روز با عضویت در کانال  تلگرامی یا پیج اینستاگرامی ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *