قیمت آنلاین

سبوس برنج در مصرف دام ها

سبوس برنج در مصرف دام ها

سبوس برنج در مصرف دام ها

سبوس برنج چیست؟


سبوس برنج یکی از محصولات جانبی اصلی در فرآیند آسیاب برنج است. این لایه قهوه ای بیرونی برنج قهوه ای است. و در طی فرآیند آسیاب جدا می شود. در سراسر جهان، سالانه بیش از 63 میلیون تن سبوس برنج تولید می شود . سبوس برنج حاوی چربی است (سبوس برنج حاوی 15 تا 20 درصد روغن است) .

در ادامه مقاله به پاسخ دادن به  سوالات زیر خواهیم پرداخت:
فواید سبوس برنج چیست؟مزایای سبوس برنج برا دام چیست؟ برنج سبوس چه معایبی برای دام ها دارد؟ و آنالیز سبوس برنج
تا ادامه مقاله با ما همراه باشید…

استفاده از سبوس برنج دامی جهت جیره خوراک دام:


سبوس برنج (و عصاره‌های آن) به عنوان یک مکمل غذایی کاربردی با فواید سلامتی گسترده، در درجه اول به دلیل غنای اجزای فعال زیستی است. استفاده رژیمی از سبوس برنج در پیشگیری و درمان اسهال توجه روزافزونی را به خود جلب کرده است.

و به دلیل اینکه هضم سبوس برنج دامی برای حیوانات راحت تر باشد. با استفاده از مواد قلیایی میزان لیگنین و سیلین در سبوس برنج دامی را کاهش می دهند. تا هضم آن برای حیوانات راحت تر باشد. همچنین چنانچه میزان 65 درصد از سبوس برنج دامی با میزان 35 درصد از ساقه های خرد شده گیاه مخلوط گردد می تواندخوراک بهتری برای حیوانات و پرندگان نیز  باشد.

موارد موجود در سبوس برنج:


میزان انرژی سبوس برنج بسیار  کم می باشد ، میزان روغن 2 الی 3 درصد و حاوی درصد زیادی پروتئین 14 تا 18 درصد می باشد .همچنین منبع خوبی از ویتامین های گروه B نیز است .
کشور های تولید کننده سبوس برنج:
کشور های اصلی تولید کننده سبوس برنج می توان به هندوستان ، پاکستان و ایران اشاره کرد.


مقدار مصرف مجاز سبوس برنج  در خوراک نشخوارکنندگان :


گوساله :  5%
گاو گوشتی  : 20 درصد
بره :  5 درصد
میش :  15 درصد
گاو شیری : 20 درصد
معایب سبوس برنج برای دام :
از مضرات و معایب استفاده زیاد از سبوس برنج برای خوراک دام, عوارضی همچون اسهال در گله دامی و گرفتگی روده و سوزش روده می باشد.

همانطور که استفاده نکردن از سبوس برنج در جیره غذایی دام باعث تخریب  سیستم گوارشی می شود, استفاده بیش از حد از سبوس برنج هم در دراز مدت عوارضی برای  دام در پی دارد.

فواید سبوس  برنج برای خوراک دام:


۱_ویتامین ها: دارای ویتامین گروه B و E
۲_مواد معدنی: دارای پتاسیم, منیزیم, مس, روی و …
۳_پروتئین: دارای پروتئین ۱۲تا۱۴ درصدی
۴_انرژی: سبوس برنج دارای پروتئین نسبتا خوبی بوده.
۵_فیبر: پوسته خارجی برنج دارای مقادیر زیادی فیبر می باشد.


آنالیز سبوس برنج:


ماده خشک88.9%
پروتئین خام14.5%
فیبر خام13.5%
چربی خام1.2%
خاکستر12.3%
خاکسترنامحلول3%
لیگنین5.6%
نشاسته23.4%
نشاسته, روش آنزیمی21%
قند2.3%
مقدار انرژی  ۳۶۵۰خرید سبوس برنج:


شرکت بازرگانی اریس ،یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه فروش محصولات دامی می باشد.برای خرید محصولات با کیفیت دامی می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.

اهمیت سبوس برنج در خوراک دام و طیور

اهمیت سبوس برنج در خوراک دام و طیور

اهمیت سبوس برنج در خوراک دام و طیور چیست؟ آیا از واردات سبوس برنج اطلاعی دارید؟ میزان استفاده سبوس برنج در خوراک دام و طیور به چه روشی انجام می گیرد؟ از قیمت های روز سبوس برنج اطلاعی دارید؟

سبوس برنج

اهمیت سبوس برنج
سبوس برنج را از شرکت های معتبر که شناخت کامل دارید تهیه کنید. شرکت بازرگانی اریس با سال ها تجربه در زمینه خرید، فروش و تجارت توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند و شما مشتریان عزیز می توانید محصول مورد نیاز خود را سفارش و در کمترین زمان دریافت کنید.
این محصول بسیار کاربردی می باشد، سبوس برنج را به عنوان بخشی از رژیم خوراک: مرغ، گاو، گوسفند، خوک، اسب تغذیه کرد. دو نوع سبوس برنج موجود داریم:
۱)سبوس برنج سنتی
۲)سبوس دوکوب کامپیوتری و سنتی

قیمت سبوس برنج به چه چیزی بستگی دارد؟
•قرار راشتن در فصل گرم یا سرد
•میزان تقاضای بازار
•زمان برداشت برنج
•وضیعت قیمت سبوس گندم
•وضیعت تمام بازار های خوراک دام و طیور
کیفیت محصول
•زمان بارگیری محصول

چند نمونه های فواید سبوس برنج در خوراک دام: کمک به هضم راحت تر غذا، تامین کننده فیبر جیره ، تامین کننده ویتامین B، شامل آنتی اکسیدان ، ترمیم عضله در دام.
سبوس برنج می توانید جایگزین خوبی برای سبوس گندم باشد.

خرید آنلاین سبوس برنج دامی
سبوس برنج یکی از محصولات مهم در جیره غذایی دام و طیور به حساب می آید و قیمت این محصول در شرکت های مختلفی متفاوت می باشد و شما برای اطلاعات موجودی و لیست قیمت روزانه می توانید در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید و برای ثبت سفارش با شماره های ثبت شده در سایت با همکاران مجموعه ما ارتباط برقرار کنید و مجموعه بازرگانی اریس همه روزه پاسخگویی تمامی سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند. با تشکر از همراهیتان.

شرکت بازرگانی اریس_ارسال فوری

کاربرد های سبوس جو در خوراک دام و طیور

کاربرد های سبوس جو در خوراک دام و طیور

کاربرد های سبوس جو در خوراک دام و طیور چیست؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ از قیمت روز سبوس جو اطلاعی دارید؟ چه عواملی سبب می شود قیمت سبوس جو تغییر یابد؟ آیا از واردات سبوس جو اطلاعی دارید؟

سبوس جو

کاربردهای سبوس جو
سبوس جو توسط مراکز پخش کننده به صورت تناژی و یا عمده در بازار به فروش می رسد و یکی از نهاده های مهم در خوراک دام و طیور می باشد؛ شرکت بازرگانی اریس یکی از معتبر ترین شرکت ها در حوزه تجارت دام و طیور و غلات می باشد. سبوس جو به عنوان خوراک دام در جیره غذایی روزانه در نظر گرفته می شود و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.
به پوسته خارجی روی دانه های غلات که قابل هضم نیستند سبوس می گویند. انواع سبوس موجود داریم: سبوس جو، سبوس گندم، سبوس برنج که هریک کاربرد های مختلفی برای خوراک دام و طیور دارد.

سبوس جو
سبوس جو کاربرد های زیادی برای خوراک دام و طیور دارد از جمله: کلسترول خون را کاهش می دهد‌.
سبوس جو به علت نرم بودن به هضم خوراک برای دام های کوچک و بزرگ راحت تر می باشد و همچنین محصولی مفید و خشک برای دام می باشد.
چه عواملی باعث افزایش قیمت سبوس جو می شود؟
۱)زمان و نحوه بارگیری
۲)کیفیت محصول
۳)هزینه دریافت
۴)در بندر موجود است یا در انبار

خرید آنلاین سبوس جو
دامداران و خریداران عزیز در سراسر ایران می توانید سبوس جو را با تناژ بالا به صورت مستقیم سفارش دهید و در کمترین زمان محصول را دریافت کنید، قیمت سبوس جو از سبوس گندم کمتری می باشد و سبوس جو گزینه بهتری می تواند برای دام باشد. برای ثبت سفارش با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید. با تشکر از همراهیتان.

قیمت سبوس برنج در فروردین ماه ۱۴۰۰

قیمت سبوس برنج در فروردین ماه ۱۴۰۰

قیمت سبوس برنج در فروردین ماه ۱۴۰۰ بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت سبوس برنج در فروردین ماه ۱۴۰۰ چقدر است؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ ویژگی های سبوس برنج در خوراک دام چیست؟
شرکت بازرگانی اریس در حوزه فروش انواع محصولات دامی و غلات فعالیت می کند. مجموعه شرکت ما محصول را در کمترین زمان فرصت ارسال می کند.

سبوس برنج

سبوس برنج
سبوس برنج محصولی جانبی می باشد که از خرد کردن دانه های برنج به دست می آید. این ماده بیشتر از جوانه برنج و لایه سبوس، تشکیل می شود.
این محصول از نظر پروتئین خام ، فیبر، چربی، و انرژی مشابه دو سر است. سبوس برنج از ارزش غذایی بالای برخوردار است که می تواند تا 25 درصد در مخلوط دانه گنجانده شود و با سرعت 6/3 کیلو گرم در هر گاو در روز تغذیه می شود.

آنالیز های سبوس برنج
•چربی : 13 درصد
•ماده خشک: 90 درصد
•فیبر خام: 13 درصد
•مقدار انرژی کم
•میزان روغن 2 الی 3 درصد

فواید استفاده از سبوس برنج در دام
•کمک به هضم آسان خوراک دام
•سرشار از فیبر
•تامین کننده ویتامین های E و B
•عضله سازی برای دام ها
تامین کننده سلولز،پروتئین
تامین کننده منیزیم، آهن، روی ، مس

میزان مصرفی سبوس برنج در دام
گوساله ها 5 درصد
گاو گوشتی 20 درصد
بره 5 درصد
گاو شیری 20 درصد

سبوس برنج دامی
این محصول روزانه در جیره غذایی دام استفاده می شود و به دلیل خوش خوراک بودن در دام از ارزش زیادی برخوردار است.

مصرف سبوس برنج در خوراک دام
معمولا استفاده از این محصول برای حیوانات اهلی به عنوان جیره غذایی در کشور های مختلف استفاده می گردد و به دلیل اینکه هضم سبوس برنج دامی برای حیوانات راحت تر می باشد .

خرید سبوس برنج دامی

برای ثبت سفارش با شماره های ثبت شده در سایت در ارتباط باشید و برای اطلاع از موجودی و قیمت روز با عضویت در کانال تلگرامی و با پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید.

همکاران بخش فروش ما از روز شنبه الی پنجشنبه کاملا به صورت فعال پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند.

خرید و فروش سبوس جو در فروردین ماه ۱۴۰۰

خرید و فروش سبوس جو در فروردین ماه ۱۴۰۰

خرید و فروش سبوس جو در فروردین ماه ۱۴۰۰ چقدر بوده است؟ خرید و فروش سبوس جو در فروردین ماه ۱۴۰۰ چه نوساناتی داشته است؟

آیا شناختی نسبت به سبوس جو دارید؟ فواید سبوس جو در خوراک دام و طیور چیست؟ آیا از قیمت روز این محصول اطلاعی دارید؟ ویژگی های سبوس جو در خوراک دام چیست؟ نحوه خرید سبوس جو به صورت آنلاین چگونه می باشد؟
شرکت بازرگانی اریس در زمینه فروش انواع غلات و محصولات دامی فعالیت می کند.
مزایای سبوس جو 
این محصول به دلیل نرم بودنش به هضم خوراک دام های کوچک و بزرگ راحت تر می سازد و یک از فایده های بزرگ به شمار می آید. از لحاظ ارزش غذایی مشابه سبوس گندم می باشد.
سبوس جو خواص زیادی در خوراک دام دارد از جمله آن ضد دیابت می باشد، کلسترول خون را کاهش می دهد. یکی از محصولات پر طرفدار محسوب می شود و حاوی مقداری بسیار زیادی پروتئین ، سلنیوم و فیبر خوراکی می باشد.

تاثیر قیمت در سبوس جو 
•کیفیت محصول 
•زمان و نحوه بارگیری
•هزینه دریافت محموله 
•موجود در بندر یا در انبار

مواردی که گفته شد در قیمت گذاری روزانه سبوس جو تاثیر بسزایی دارد و قابل توجه دوستان و تاجران عزیز نه تنها برای سبوس جو بلکه برای تمام محصولات دامی شامل می شود.
خریداران و دامداران می توانند محصولات مورد نیاز خود را به میزان بالای ۱۰ تن سفارش دهد و در کمترین زمان فرصت محصول خود را دریافت کنند.

سبوس جو در خوراک دام 
این محصول بخشی از قسمت خارجی جو می باشد که بعد از جدا کردن دانه جو، به عنوان غله دامی آماده فروش می شود.

خرید و فروش سبوس جو دامی 
برای ثبت سفارش با مشاورین بخش فروش ما در ارتباط باشید و برای اطلاع از موجودی و قیمت روز با عضویت در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید.
همکاران بخش فروش ما از روز شنبه الی پنجشنبه کاملا به صورت فعال پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند.

اهمیت سبوس گندم در خوراک دام و طیور

اهمیت سبوس گندم در خوراک دام و طیور

اهمیت سبوس گندم در خوراک دام و طیور به چه صورت است؟

اهمیت سبوس گندم در خوراک دام و طیور چیست؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ آیا از قیمت روز سبوس گندم اطلاعی دارید؟ فروش سبوس گندم در فروردین ماه چقدر بوده است؟

سبوس گندم

سبوس گندم 
این محصول یکی از مهم ترین مکمل های خوراک دام می باشد. ، باعث تسهیل گوارش خوراک در بدن دام می شود. مشتریان این محصول عمدتا دامداری ها و مرغداری های سراسر کشورند. که این محصول را به صورت عمده از کارخانه تهیه می کنند و قیمت سبوس گندم به میزان کیفیت و قیمت مناسب و به روند تولید و کشت آن دارد.
سبوس پوسته خارجی دانه گندم، جو یا برنج است در طی مرحله هایی از محصول اصلی جدا می شود. سبوس گندم کم حجم است ولی در عوض فضای زیادی را اشغال می کند.
سبوس گندم اگرچه از جیره غذایی انسان ها به کلی حذف شده است اما در جیره غذایی دام و طیور تاثیر بسزایی دارد.

ویژگی های سبوس گندم 
•منبع تامین انرژی به علت دارا بودن کربوهیدارت.
•خوش خوراک بودن. 
•کیفیت بالا و پروتئین خام زیاد.
•قرار گرفتن در ردیف خوراکی های فسفردار.

مقدار استفاده سبوس گندم 
مقدار استفاده سبوس در گاو ها 3 الی 4 کیلو در روز برای هر راس و در گوسفندان نیم کیلو در روز برای هر راس می باشد.

ارزش غذایی سبوس گندم در خوراک دام
سبوس گندم از لحاظ غذایی ارزش زیادی در صنعت خوراک دام و طیور دارد و از لحاظ لیزین غنی است.

مقایسه سبوس گندم و برنج 
برنج و سبوس گندم از محصولات فرعی حساب می شوند و به مقدار زیادی در کشور تولید می شود. از سال های قبل سبوس یکی‌از خوراک های اصلی در جیره دام به شمار می آید. ارزش غذایی سبوس گندم از سبوس برنج بالا تر است.


خرید و فروش سبوس گندم
همکاران ما از روز شنبه الی پنجشنبه کاملا به صورت فعال پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند. 
برای اطلاع لیست قیمت و موجودی ، با عضویت در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید.
برای ثبت سفارش با شماره های ثبت شده در سایت با مشاورین بخش فروش ما در ارتباط باشید.

پوسته ذرت غنی شده بارگیری کرج

پوسته ذرت غنی شده بارگیری کرج

پوسته ذرت در فرایند های صنعتی با آسیاب کردن ذرت به دست می آید که حاوی نشاسته، پروتئین می باشد، پوسته ذرت با مقدار زیاد فیبر در غذای دام و طیور استفاده می شود. پوسته ذرت غنی شده بارگیری کرج فوری می باشد.

پوسته ذرت غنی شده

خوبی استفاده پوسته ذرت در غذای دام و طیور این است که جذب مواد غذای را افزایش می دهد.
برای رشد طیور کمک میکند، استخوان های حیوان را محکم می کند و و جذب کلسیم را افزایش می دهد.
این محصول دارای پروتئین های مناسب برای تغذیه دام و طیور است.
پوسته ذرت به دلیل هضم پذیری راحت و سلولزی بودن انرژی بالای برای دام فراهم می کند.
این محصول در جیره غذای حیوانات متفاوت است برای مثال.
در خوراک گاه های شیرده ۱۰ تا ۳۰ درصد، در غذای گوساله های یک ساله ۱۰ تا ۲۰ درصد.
در طیور گوشتی ۲ تا ۱۰ درصد، طیور گوشتی هم ۵ تا ۱۰ درصد.

پوسته ذرت بارگیری کرج

پوسته ذرت غنی شده بارگیری کرج به صورت فوری بار است و در طی چند روز تحویل داده می شود.
این محصول از ذرتی ساخته می شود که ویتامین آ آن برابر با ۳۵۰۰ یو وی ویتامین آ است.
پوسته ذرت خشک شده حاوی ۲۰ درصد نشاسته حدودا ۳تا ۶ درصد روغن ۹ تا ۱۳ درصد پروتئین می باشد.
این محصول یک منبع بسیار غنی از فیبر است که در خوراک دام و طیور استفاده می شود.

خرید سبوس گندم دامی کارخانه مشهد

خرید سبوس گندم دامی کارخانه مشهد

سبوس گندم محصولی است که دام با تغذیه آن می تواند به راحتی هضم کند.خوراکی که به راحتی هضم شود برای دام نیز مفید است. خرید سبوس گندم دامی کارخانه مشهد با قیمت مناسب در دسترس است.

سبوس گندم دامی مشهد

محصولی که با کیفیت باشد از این طرف نیز قیمتی مناسب داشته باشد مشتریان زیادی نیز دارد.
سبوس گندم که از پوسته بیرونی گندم تولید می شود مانند گندم دارای پروتئین و نشاسته و دیگر و دیگر مواد معدنی است.
تمام مزیت های که یک خوراک جهت رشد حیوان می تواند داشته باشد را سبوس گندم دارد.
سبوس گندم یه صورت عمده در مشهد به فروش می رسد.
جهت خریداری سبوس گندم دامی کارخانه مشهد می توانید با ما در ارتباط باشید.
مشتریان عزیزی که خواهان رشد و افزایش شیر دهی حیوان هستند سبوس گندم یکی از این محصولات است.
محصولاتی که در مشهد به فروش می رسند معمولا غلاتی با کیفیت و با قیمت کمتری هستند.

خرید سبوس کارخانه مشهد

خرید سبوس گندم دامی کارخانه مشهد زیاد انجام می شود به همین دلیل قیمت های خوبی نیز تعیین می شود.
بدن دام به خوراکی های نیاز دارد که بتواند تمام نیاز های بدنشان را تامین کند.
شرکت بازرگانی اریس محصولاتی از بازار مشهد به صورت مستقیم عرضه می کند و همینطور قیمت به صرفه ای نیز اعلام می کند.
این خوراک دامی پس از خرید به تمام شهر های کشور ارسال می شود.
پیشنهاد ما در خرید غلات عمده خرید کردن است چون به این صورت هم محصول بیشتری خرید می شود هم قیمت مناسبی دارد.

قیمت خرید سبوس گندم کارخانه تهران

قیمت خرید سبوس گندم کارخانه تهران

سبوس گندم محصول تولید کارخانه های ماکارونی و آرد نان است، این محصول هنگام آرد کردن گندم از لایه بیرونی گندم به دست می آید، قیمت خرید سبوس گندم کارخانه تهران بستگی به تولیدات کارخانه ها و قیمت گندم دارد.

سبوس گندم کارخانه تهران

کارخانه های تولید آرد تقریبا در همه شهر ها بزرگ وجود دارد که می تانند سبوس نیز تولید کنند.
خرید سبوس گندم از کارخانه های آرد سازی با توجه به این که دولتی هستند نیاز به شناسه های هم دارد.
کارخانه های که خود ماکارونی یا آرد تولید میکنند با توجه به نوع کار نوع کالا و گندم سبوس های در کیفیت های مختلفی نیز دارند.

قیمت خرید سبوس گندم

قیمت خرید سبوس گندم کارخانه تهران به قیمت گندم خرید شده یا هزینه های تولید وابسته است.
سبوس یکی از محصولاتی است که در کشور به صورت فراوان تولید می شود.
اندازه و ظاهر سبوس در کیفیت و قیمت تاثیر گذار است.
بی تردید همه دامداران و مرغداران به دنبال بهترین محصول هستند،
که بیشتر آن ها به خواسته خود دست می یابند ولی نیمی از آن ها نیز با شکست مواجه می شوند.
این شکست عدم اطلاعات و تجربه شخص است و یا در انتخاب شرکت محصول اشتباه کرده است.
ولی می توان برای جلوگیری از این شکست می توان با شرکت بازرگانی که دارای سوابق درخشانی است کار کرد.
به هر حال خرید سبوس از کارخانه ها برای شخص عادی امکان ندارد.
تمامی کارخانه های تولید سبوس با توجه به کیفیت قیمت روز را اعلام می کنند.

فروش سبوس جو دامی کشور آلمان

فروش سبوس جو دامی کشور آلمان

از نظر ساختار سبوس جو باریک و کاملا نازک هست و چون از جو جدا شداند شبیه جو هستند جو یکی از مهمترین منبع چربی، انرژی و پروتئین است. فروش سبوس جو دامی کشور آلمان به صورت مستقیم و بدون واسطه است.

سبوس جو دامی آلمان

امروزه قیمت فروش سبوس جو دامی کشور آلمان بستگی عوامل اقتصادی دارد.
سایت های اینتر نتی برای خرید محصولات دامی و طیوری زمینه ای فراهم کردند که خرید و فروش محصولات راحت انجام بگیرد.
سبوس جو هنگام آسیاب کردن جو از لایه بیرونی به وجود می آید.
تمامی مشتریان برای یک محصول با کیفیت تلاش میکنند تا برای دام و طیور خود فراهم کنند،
ما این راه را آسان کردیم که بدون زحمت بتوانید برای یک محصول عالی سرمایه گذاری کنید.
تمامی محصولات موجود در بازار دارای کیفیت های متفاوتی هستند،
که نمی توان اعتماد کرد که آیا جنس فرستاده شده با کیفیتی که توضیح داده شده مطابقت دارد.
می توانید برای این اطمینان از خدمات و تجربه های شرکت اطلاع یابید.
اگر تمایل برای پرورش دام به بهترین صورت هستید احتمالا به دنبال بهترین خوراک برای دام هستید.
اگر همان طوری که گفته شد هستید می توانید با ما در ارتباط باشید.

فروش سبوس جو کشور آلمان

تمامی خرید فروش های انجام شده در طی چند سال نشانگر این است سبوس جو قیمتی مناسب دارد که به صورت فله ای به فروش می رود.
با این همه باز هم شرایطی که سایت های بازرگانی فراهم می کنند به پایین آمدن قیمت محصول می شود.