قیمت آنلاین

خرید کنجاله سویا در صنعت خوراک دام

خرید کنجاله سویا در صنعت خوراک دام

خرید کنجاله سویا در صنعت خوراک دام به چه صورت است؟ آیا از قیمت روز کنجاله سویا اطلاع دارید؟ چه مراکزی این محصولات را برای فروش عرضه می کنند؟ شرکت بازرگانی اریس در حوزه فروش غلات دامی با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت را در اختیار مشتریان عزیز در صنعت دامپروری قرار می دهد.

کنجاله سویا
این محصول بازمانده جامدی است که پس از روغن کشی از دانه های روغنی تشکیل می شود.بازمانده ی هر چیزی همچو دانه کلزا، دانه سویا، دانه آفتابگردان و امثال آن ها که فشرده و روغن یا آب آن گرفته می شود کنجاله دامی می نامند.

کنجاله سویا یکی از مهم ترین غلات در خوراک دام و طیور است و از نظر پروتئین و مواد غذایی غنی هستند و برای خوراک دهی به ماکیان و ماهی ها و دیگر حیوانات ارزشمند هستند.

•پروتئین کنجاله سویا یک پروتئین باکیفیت است که حاوی مقادیر سرشار از اسید های آمینه ضروری است و در بین پروتئین های نباتی منبع عالی لیزین است.

کنجاله سویا دامی
کنجاله سویا ، ماده غذایی مناسبی جهت تامین پروتئین جیره طیور می باشد که از نظر اقتصادی بهداشتی و ترکیبات موجود حائز اهمیت است.
کنجاله های روغنی
کنجاله های روغنی به خاطر داشتن پروتئین بالا، می توانند به عنوان مکمل غذایی در اولویت باشند. از فرایند آن ها می توان گفت : آنتی بیوتیک ها ، ویتامین ها، تخمیر برای تولید آنزیم ها و سایر موارد استفاده می شود.

کنجاله سویا مورد استفاده در خوراک دام و طیور در یک تقسیم بندی کلی به دو نوع معمولی با 43 تا 44 درصد پروتئین و کنجاله سویای ‌پوست کنده با 47 تا 49 درصد پروتئین تشکیل شده است.

ثبت سفارش کنجاله سویا
شرکت بازرگانی اریس در زمینه فروش انواع سویا به صورت عمده فعالیت می کند ، کسانی که قصد خرید این محصول را دارند می توانند از طریق سامانه های ارتباطی شرکت با مشاورین ما در ارتباط بوده و سفارشات خود را به صورت غیر حضوری ثبت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *