قیمت آنلاین

اهمیت پودر استخوان در خوراک دام و طیور

اهمیت پودر استخوان در خوراک دام و طیور

اهمیت پودر استخوان در خوراک دام و طیور چگونه است ؟

اهمیت پودر استخوان در خوراک دام و طیور چیست؟ آیا از قیمت روز پودر استخوان اطلاع دارید؟ سالانه چه میزان از این محصول در حوزه خوراک دام و طیور استفاده می شود؟

پودر استخوان در خوراک دام
پودر استخوان یکی از محصولات مهم در صنعت خوراک دام و طیور است. پودر استخوان در کنار پودر ماهی و پودر گوشت از جمله محصولاتی است که با قیمت کمتر قابل خرید است. در رده های اخیر منابع حیوانی جایگاه ویژه ای در تامین پروتئین ، کلسیم فسفر جیره دام دارند. این محصول باید در محل های خشک ، خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای 15 تا 25 درجه نگهداری شود و تاریخ انقضای پودر استخوان حدود چهار ماه می باشد.

مزایای پودر استخوان چیست؟


پودر استخوان در کنار پودر گوشت و پودر ماهی یکی از محصولات است که با قیمت مناسب در بازار عرضه می شود.
پودر استخوان با حجم کم دارای مقدار بالای کلسیم است . فروش پودر استخوان درجه یک برای خوراک دام می تواند در حد زیادی نیاز به کلسیم را در دامداران کاهش دهد.

ویژگی های پودر استخوان دامی
پودر استخوان باید دارای پروانه بهداشتی بهره برداری از اداره دامپزشکی و شماره پروانه ساخت محصول باشد. پودر استخوان محصولی است که همانند پودر گوشت استفاده از آن باید بسیار حساس باشد ، زیرا پودر استخوان معیوب و بی کیفیت ممکن است مضراتی برای دام و طیور داشته باشد.

نحوه فروش اینترنتی پودر استخوان
مجموعه بازرگانی اریس با سال ها تجربه در زمینه تولید خوراک دام و طیور از جمله : سویا ، ذرت علوفه ، کنسانتره ، یونجه ، سبوس ،جو ، ذرت و … توانسته است بهترین محصولات را با رقابتی ترین قیمت در کل کشور عرضه نماید. برای اطلاعات موجودی و لیست قیمت

می توانید در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید و هر محصول دامی که در نظر دارید سفارش دهید.

فروش پودر استخوان تغذیه دام طیور

فروش پودر استخوان تغذیه دام طیور

پودر استخوان در بسته بندی استاندارد و با قیمت مشخص و وزن خواسته شده توسط مشتری ارائه می شود.فروش پودر استخوان تغذیه دام طیور به صورت فله ای انجام می شود فروش خرده نداریم.

پودر استخوان تغذیه دام طیور

پودر استخوان بعد از پروتئین گیری از ضایعات گوشتی کشتارگاه استخوان های حیوانات به جا می مانند،

که بعد از آسیاب کردن  آن ها پودر استخوان به وجود می آید.
مواردی نظیر فسفر که در پودر استخوان وجود دارد برای رشد بدن دام و طیور موثر است،

که دامداری و مرغداری ها از آن استفاده می کنند.
تمامی پودر استخوان های تولیدی شرکت ها که به بازار ارائه می شوند با کمی برسی و دقت می توان به کیفیت آن ها پی برد.
با توجه به حساس بودن مرغدار ها و دامدار ها کارخانه های تولید پودر استخوان هم با توجه به این استاندارد های محصولات خود را بالا می برند.

فروش پودر استخوان اصفهان

انواع پودر استخوان در بازار ارائه می شود می توان به پودر استخوان دامی طیوری و پودر استخوان ماهی اشاره کرد.
معمولا کارخانه های تولید چنین محصولی مشتریان یا شرکت های بازرگانی خودش را دارد.
این محصول مانند دیگر محصولات به صورت عمده به فروش می رسد که سود بیشتری برای هر دو طرف دارد.
همانطور که همه می دانیم سایت های اینترنتی مهمترین بخش خرید و فروش هستند.
به طوریکه حجم بسیار زیادی از غلات از طرف سایت های اینترنتی به فروش می روند
فروش پودر استخوان تغذیه دام طیور با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می گیرد.

خرید پودر جوجه خوراک دام طیور

خرید پودر جوجه خوراک دام طیور

پودر جوجه فرآورده ای است پروتئینی کلسیمی که خوراک مناسبی برای طیور و آبزیان می باشد. این پودر از ضایعات حاصل جوجه کشی بدست آمده و اخیرا خریداران زیادی را به خود جلب کرده زیرا قیمت بسیار ارزانی نسبت به خوراک های دیگر پروتئینی دارد.

نحوه خرید پودر جوجه

پودر جوجه از پوسته تخم مرغ ها،جنین های مرده در پوسته،جوجه های تلف شده و تخم مرغ هایی که نطفه ندارند تهیه شده و در دو نوع آسیاب شده و آسیاب نشده به فروش می رسد. شرکت بازرگانی اریس توانایی ارسال به سراسر کشور را دارد شما برای خرید پودر جوجه با دفتر فروش ما تماس بگیرید . توجه کنید که پودر جوجه پروتئین جیره طیور و آبزیان شما را تامین میکند خرید این محصول در کنار محصولاتی دیگر را برای شما پیشنهاد میکنیم. برای خرید با ما تماس بگیرید و در کانال تلگرام ما عضو شوید.

قیمت خرید پودر استخوان

قیمت خرید پودر استخوان

پودر استخوان نوعی جیره غذایی برای دام طیور می باشد که دارای پروتئین در حدود ۲۵ تا ۱۵ درصد بوده و منبع مناسبی برای تامین کلسیم و فسفر می باشد.در تهیه پودر استخوان از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود و کاملا طبیعی است،ما خرید پودر استخوان را برای شما پیشنهاد می کنیم.

پودر استخوان قیمت پایینی داشته و برای مشتریان عزیز به صرفه می باشد.این پودر همانند پودر ماهی و پودر گوشت ارزش غذایی بالایی برای دام و طیور دارد.

فروش پودر استخوان به تمامی نقاط کشور توسط شرکت بازرگانی اریس خدمتی است به تمامی مشتریان ،تمامی محصولات ما از معتبرترین منابع تامین می شود زیرا کیفیت محصول برای ما بسیار مهم است. پودر استخوان هم اکنون موجود بوده و دارای قیمت پایینی است، پیشنهاد ما برای مشتریان عزیز که تقاضای خرید پودر استخوان را دارند این است که پودر استخوان قیمت پایین و مناسبی دارد و بهترین فرصت برای خرید است.

درکل می توان گفت که پودر استخوان دارای کلسیم، فسفر و پروتئین است که در رشد دام و طیور بسیار حائز اهمیت بوده و قیمت مناسب و پایینی دارد و اکثر دامداران و مرغداری ها به همین جهت برای خرید پودر استخوان همیشه در صف اول تقاضا کنندگان هستند. برای خرید پودر استخوان از شرکت بازرگانی اریس با همکاران ما در دفتر فروش تماس بگیرید همچنین برای دسترسی به قیمت های جدید در تلگرام و اینستاگرام ما رو دنبال کنید .

خریدار پودر گوشت خوراک دام و استخوان

از جمله خوراک های دام مورد توجه خریدار این محصولات نمونه هایی است که با استفاده از ضایعات گوشت و استخوان کشتارگاه ها تهیه می گردد.

خریدار پودر گوشت خوراک دام و استخوان

از جمله کالاهای مورد نیاز دامداری ها خوراک دام است که با استفاده از مواد مختلف در کارخانه های تخصصی تولید می گردد. از جمله موادی که در تولید خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرد ضایعات گوشت و استخوان حیوانات است که از طریق کشتارگاه ها تامین می شود. خوراک دام هایی که با بهره گیری از این مواد ساخته می شود دارای ارزش غذایی بالایی است و مورد توجه صاحبان صنایع دام قرار گرفته است.

 

خریدار خوراک دام

از مزایای خوراک های دام عرضه شده در بازار که باعث جلب توجه خریدار شده کیفیت بالای این محصولات جهت تانین انرژی مورد نیاز دام ها می باشد. در دام داری ها برخی از حیوانات جهت استفاده از گوشت آنها پروش داده می شود و برخی از آنها جهت تولید مثل می باشند. از این رو خریداران خوراک دام باید هنگام خرید انواع این محصول به موارد مصرف آن توجه داشته باشند.

خریدار پودر گوشت و استخوان خوراک دام طیور اصفهان

از ضایعات گوشت و استخوان در شرکت های خوراک دام و طیور در اصفهان بهترین پودر گوشت و استخوان ساخته می شود که خریدار آن اکثرا صنایع طیور می باشند.

خریدار پودر گوشت و استخوان خوراک دام طیور اصفهان

برای یک خریدار خوراک دام و طیور در اصفهان کیفیت محصول در اولویت قرار داشته و همواره به دنبال دریافت بهترین ها است. از بهترین خوراک های دامی خوراک های تهیه شده از گوشت و استخوان ضایعاتی است که با قیمت ارزان و کیفیت عالی در اختیار دامداران و صنایع طیور قرار می گیرد. از مصرف کنندگان عمده خوراک دام گوشتی مرغداری های صنعتی می باشند.

 

پودر گوشت و استخوان خوراک دام

پودر گوشت و استخوان که در حوزه ی بهترین و استانداردترین خوراک های دام قرار دارد اغلب در بسته بندی های کیسه ای متوسط و بزرگ ارائه می گردد که خریداران مزبق با نیاز و قیمت ارائه شده می توانند مناسب ترین محصول را انتخاب نمایند و جهت پروار شدن انواع دام و طیور به صورت منظم استفاده نمایند.

قیمت پودر گوشت خوراک دام و استخوان اصفهان

پودر گوشت و پودر استخوان از بهترین خوراک های دام است که به صورت کاملا بهداشتی در کارخانه های خوراک دام اصفهان تولید شده و با قیمت ارزان در بازار عرضه می گردد.

قیمت پودر گوشت خوراک دام و استخوان اصفهان

پودر گوشت و استخوان از بهترین خوراک های مخصوص دام و طیور در اصفهان است که از ضایعات گوشت و استخوان انواع حیوانات در کشتارگاه ها تهیه می گردد. از جمله روش های تهیه پودر خوراک دام از ضایعات گوشت آسیاب کردن، خشک کردن و حرارت دادن آن ها می باشد که در کارخانه های مخصوص و با استفاده از دستگاه های تخصصی انجام می گیرد.

 

قیمت پودر گوشت خوراک دام

در مراکز فروش و نمایندگی های توزیع خوراک دام بهترین پودر گوشت و استخوان با کیفیت مرغوب موجود است که با قیمت مناسب در اختیار صاحبان دامداری ها و صنایع طیور قرار می گیرد. از مزیت های خرید عمده انواع خوراک دام از نمایندگی ها حمل و نقل رایگان این محصولات می باشد.

تولید پودر گوشت خوراک دام و استخوان قزوین

تولید گوشت خوراک دام و استخوان در شهر هایی مانند قزوین بسیار رواج دارد و با توجه به خواصی که دارد دارای طرفداران زیادی می باشد.

تولید پودر گوشت خوراک دام و استخوان قزوین

آیا می دانید گوشت خوراک دام و استخوان به شکلی قابل مصرف می باشد و چگونه بدست می آید؟ گوشت خوراک دام و استخوان به صورت پودری در بازار به فروش می رسد که این پودر از حرارت دادن، خشک کردن و آسیاب کردن قسمت های مختلف بدن دام به وجود می آید.

این محصولات دارای خواص بی نظیری از جمله مس، آهن، منگنز، ویتامین های B و… می باشد. البته این محصول بیش تر در شهر هایی چون قزوین یافت می شود و به صورت بسته بندی شده و یا فله ای به بازار عرضه می گردد.

تولید این محصولات کاری وقت گیر می باشد و قیمت آن نیز بالا است.

خریدار پودر گوشت خوراک دام و استخوان اصفهان

از صنایع خریدار پودر گوشت و استخوان  که از جمله خوراک های مغذی دام تولید شده در کارخانه های اصفهان می باشد دامداری های صنعتی هستند.

خریدار پودر گوشت خوراک دام و استخوان اصفهان

پودرهای گوشت و استخوان که از بهینه ترین خوراک های دام تولید شده در صنایع عرضه خوراک دام اصفهان می باشد با استفاده از پسماندهای کشتارگاه های دام و طیور تهیه می گردد. این پودرها حاوی مقدار قابل توجهی پروتئین و اسید آمینه است که در رشد مناسب انواع دام تاثیرگذار می باشد.

 

خریدار پودر گوشت و استخوان

آنچه از دیدگاه خریدار پودر انواع گوشت و استخوان جهت مصرف خوراک دام  قیمت خرید این محصولات است. با خری بهترین نمونه های پودر گوشت و استخوان با قیمت ارزان می توان از آن در ترکیب خوراک  انواع دام شیری و گوشتی بهره برد. استفاده مداوم از این خوراک ها موجب تقویت انواع دام شده و در نتیجه در سود حاصل از فروش نیز تاثیرگذار خواهد بود.

خریدار پودر گوشت خوراک دام و استخوان مشهد

شما می توانید از مرکز خریدار مشهد انواع مختلفی از پودر گوشت و استخوان دام را خرید نمایید و البته در این مرکز انواع خوراک دام و طیور به فروش می رسد.

خریدار پودر گوشت خوراک دام و استخوان مشهد

مرکز خریدار دام و طیور در شهر مشهد بیش ترین فروش را به خود اختصاص داده است و محصولات باکیفیت و مرغوب را با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند.

پودر گوشت دامی در انواع مختلفی در بازار به فروش می رسد و بیش ترین فروش مربوط به گوشت گوسفند و مرغ می باشد و همچنین به همراه گوشت از استخوان دام و طیور برای تغذیه استفاده می شود که این مسئله باعث درمان بسیاری از بیماری ها شده است. به عنوان مثال سوپ مرغ باعث افزایش کلسیم در بدن کودک می شود و نرمی استخوان را از بین می برد.

مشهد به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع خوراک و محصولات دامی می باشد و البته دارای مراکز خریدار در سراسر ایران است.