قیمت آنلاین

واردات گندم در خوراک دام و طیور

واردات گندم در خوراک دام و طیور

واردات گندم در خوراک دام و طیور به چه سطحی رسیده است؟ آیا از کاربرد های گندم دامی اطلاعی دارید؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ ارزش غذایی گندم در خوراک دام و طیور چیست؟

واردات گندم دامی
گندم توسط مراکز پخش کننده به صورت تناژی و یا عمده در بازار به فروش می رسد و یکی از نهاده های مهم در خوراک دام و طیور می باشد. گندم یکی از محصولات مهم در خوراک دام و طیور است، این محصول دارای انرژی قابل متابولسیوم بالایی دارد و پروتئین خام متغیری آن بین ۱۰ تا ۱۵ درصد می باشد. گندم محصولی است که در بیشتر مناطق جهان کشت می شود و از ارزش بالایی برخودار است. گندم به دلیل گلوتن زیادی که دارد، اگر بیشتر آسیاب شود حالت چسبانکی ایجاد می کند.

گندم دامی
گندم در تهران خرید و فروش بالایی دارد و دامداری ها و مرغداری ها توان خرید بالای دارند چون قیمت پایین تری دارد .

ویژگی های گندم
•ارزش غذایی بالایی دارد و قابلیت تامین نمودن بسیاری از مواد مغذی مورد نیاز برای تامین احتیاجات غذایی خوراک برای دام و طیور از این محصول به صورت گسترده استفاده می شود
•خوش خوراک بودن محصول

مقایسه گندم با گندم شکسته
گندم شکسته نسبت به گندم قیمت کمتری دارد ولی در مقایسه از لحاظ کیفیت گندم در جیره غذایی دام نسبت به گندم شکسته از ارزش غذایی بالاتری برخودار است.
ثبت سفارش گندم
شرکت بازرگانی اریس با داشتن منابع و تولیدکنندگان و همکارای های مشارکتی خریدار فروشنده این محصولات می باشد و مجموعه اریس با سال ها تجربه درخشان در زمینه خرید و فروش و تجارت محصولات دامی فعالیت ویژه ای می کند و محصولی که سفارش می دهید در کمترین زمان دریافت می کنید. مجموعه اریس همیشه آماده پاسخگویی تمامی سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند و برای اطلاعات موجودی و لیست قیمت می توانید در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *