قیمت آنلاین

قیمت جوش شیرین در فروردین ماه ۱۴۰۰

قیمت جوش شیرین در فروردین ماه ۱۴۰۰

قیمت جوش شیرین در فروردین ماه ۱۴۰۰ چقدر است؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ مزایای جوش شیرین در خوراک دام چیست؟ واردات جوش شیرین در سال گذشته در چه حدی بود؟

جوش شیرین

شرکت بازرگانی اریس در حوزه فروش انواع محصولات دامی و غلات فعالیت ویژه ای دارد، جوش شیرین همواره در دسترس تمامی دامداران و مصرف کنندگان قرار دارد. قیمت عمده جوش شیرین ارتباط مستقیمی با کیفیت آن دارد.

جوش شیرین
این محصول به عنوان یک ترکیب شیمیایی با کاربرد های فراوانی در تغذیه دام و طیور است. جوش شیرین خاصیت بازی دارد ولی در عوض دارای خاصیت بافری مناسبی بوده و با جلو گیری از تغییرات pH به حفظ تعادل اسید_ باز بدن جانداران < دام و طیور> کمک ویژه ای می‌کند.

استفاده جوش شیرین برای طیور گوشتی
1.بهبود رشد و افزایش ضریب تعادل
2.پیشگیری از بیماری آسیتدر طیور
3.بهبود اثر بعضی دارو ها ضد کوکسیدیوزی
4.کاهش تاثیر منفی استرس گرمایی

جوش شیرین در جیره گاو های شیری
این محصول در جیره گاو های شیری به عنوان منبع بی کربنات مورد استفاده است و به عنوان تامین سدیم کلرید در جیره طیور استفاده می شود. این محصول توسط اسید ها تجزیه شده و با خنثی سازی اسید، گاز دی اکسید آزاد می کند.

مقدار مصرف جوش شیرین در خوراک دام و طیور به چه میزان است؟
•گاو گوشتی: مقدار مصرف به 0/75 _0/5 درصد توصیه می شود.
•گاو شیری: مقدار مصرف به 10 تا 13 کیلو گرم توصیه می شود.
•طیور: مقدار مصرف به 1 تا 2 کیلو گرم می باشد.

ویژگی های جوش شیرین برای طیور تخم گذار:
•بهبود کیفیت و تولید و افرایش ضخامت پوسته تخم مرغ.
•کاهش اثرات منفی استرس گرمایی.

خرید جوش شیرین به صورت آنلاین
برای ثبت سفارش با مشاورین بخش فروش ما در ارتباط باشید و برای اطلاع از موجودی و قیمت روز با عضویت در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید. همکاران مجموعه ما همه روز کاملا به صورت فعال پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند. با تشکر از همراهیتان.

کاربرد های جوش شیرین در صنعت خوراک دام

کاربرد های جوش شیرین در صنعت خوراک دام

کاربرد های جوش شیرین در صنعت خوراک دام چیست؟ آیا از قیمت جوش شیرین اطلاع دارید؟اهمیت جوش شیرین در خوراک دام و طیور چیست؟ شرکت بازرگانی اریس در حوزه فروش غلات دامی با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت را در اختیار مشتریان دامپروری و مرغداری قرار می دهد.

جوش شیرین دامی
جوش شیرین از خواص بسیار فوق العاده ای است و در مواد فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد کاربردهای ویژه ای هم دارد.
این محصول توسط اسید ها تجزیه می شوند و با خنثی سازی اسید ها گاز دی اکسیدکربن آزاد می نماید. جوش شیرین به شکل کریستال سفید رنگ ، یکی از نمک های فاقد کلر می باشد به طور کلی در چشمه ها یافت می باشد و به وسیله ای فرآیند شیمیایی تولید می شود.

استفاده جوش شیرین برای گاو های شیری
1)درمان نفح در دام
2)بهبود کیفی و کمی شیر تولیدی
3) عارضه اسیدوز متابولیک
4)بهبود مصرف غذا در دوره پس از زاییدن
5)کمک به هضم غذا

جوش شیرین
جوش شیرین یک ترکیب شیمیایی با کاربرد های فراوانی در تغذیه دام و طیور است. گرچه خاصیت بازی یا به معنی دیگر قلیایی ضعیفی دارد در عوض دارای خاصیت باقری مناسبی بوده و با جلوگیری از تغییرات شدید pH به حفظ تعادل اسید_باز بدن جانداران ، دام و طیور کمک می کند.

•جوش شیرین در جیره گاوهای شیری به عنوان منبع بی کربنات مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشترین مصرف این محصول در صنایع دارویی ،غذایی ، دامی. می باشد.
ثبت سفارش جوش شیرین در خوراک دام
شرکت بازرگانی اریس در زمینه خرید حبوبات و ضایعات حبوبات به صورت عمده در سراسر کشور به صورت پخش مستقیم فعالیت می کند و محصولات را به آسانی به دست مصرف کنندگان می رساند.
جهت خرید جوش شیرین از طریق شماره های ثبت شده در سایت با همکاران ما در بخش فروش و مشاوره رایگان ارتباط برقرار کنید.

قیمت جوش شیرین دام و طیور

قیمت جوش شیرین دام و طیور

جوش شیرین یا سدیم بی کربنات که به صورت پودر سفیدی است، عمدتا از کشور های خارجی وارد کشور می شود که عمده مصرف آن خوراک دام و طیور می باشد.

خرید جوش شیرین دامی

دوستانی که قصد خرید جوش شیرین دارند میتوانند به شرکت بازرگانی اریس اعتماد کنند و ما در این شرکت جوش شیرین داخلی و وارداتی را به سراسر کشور ارسال می کنیم. جوش شیرین به عنوان خوراک دام و طیور به مقدار کافی البته با مشورت دامپزشک باید در جیره استفاده شود . برای خرید جوش شیرین دامی با شرکت ما در تلگرام در ارتباط باشید تا از موجو دی ها و قیمت ها با خبر شوید و سپس با ما تماس گرفته تا سفارش شما را تکمیل کنیم.

قیمت خرید جوش شیرین خوراک دام طیور

قیمت خرید جوش شیرین خوراک دام طیور

جوش شیرین همان بی کربنات کلسیم می باشد که ضرری ندارد و در خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت جوش شیرین برای خرید در حال حاضر مناسب می باشد.

جوش شیرین خوراک دام به صورت کریستالی و پودری موجود می باشد و آماده ارسال به تمام نقاط کشور هست. ما این محصول را از شهر مشهد در سریعترین زمان ممکن برا شما مشتریان عزیز بارگیری و ارسال می کنیم. توجه شود که این محصول به صورت کامل تولید داخل می باشد.

خرید جوش شیرین

برای خرید جوش شیرین خوراک دام و طیور با دفتر فروش ما در ارتباط باشید و برای اطلاع از آخرین قیمت به روز این محصول در کانال تلگرامی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید.

قیمت جوش شیرین چینی مالان آنا رویال

آیا می دانید که دلیل مصرف جوش شیرین چینی مالان آنا رویال در خوراک مصرفی دام چه می باشد؟ قیمت این نوع از ماده برای دامداران و مرغداری ها بر چه اساسی تعیین می گردد.

قیمت جوش شیرین چینی مالان آنا رویال

همانطور که دام و طیور برای رشد خود نیاز به خوراک و مواد مغذی دارند، علاوه بر این به مواد دارویی هم نیار داشته تا بتوانند مراحل رش و نمو را یکی یکی و بدون مشکل طی کنند.

یکی از از چندین مواد دارویی که برای دام ها مورد استفاده قرار گرفته و از نفخ معده آن ها جلوگیری می کند، جوش شیرینی چینی مالان آنا رویال است. کیفیت جوش شیرین چینی مالان آنا رویال بسیار عالی بوده و دارای خواص دارویی و غذایی زیادی می باشد.

هنگامی که این محصول را از فروشگاه های معتبر و داروخانه های دامی تهیه می کنید، می بایست از 200-150 گرم آن را در آب مصرفی دام استفاده کرده تا نتیجه آن را ببینید.

خرید فروش جوش شیرین دامی طیوری تهران شیراز

آیا می دانید خرید و فروش جوش شیرین که در تغذیه دامی و طیوری استفاده می شود در شهر هایی چون تهران و شیراز صورت می گیرد.

خرید فروش جوش شیرین دامی طیوری تهران شیراز

جوش شیرین دارای خواص زیادی می باشد که می توان به مواردی چون بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ اشاره نمود. این محصول به دلیل داشتن کلسیم توانسته است بهترین محصول برای تغذیه دام شناخته شود. البته جوش شیرین برای تولید محصولات دامی به طور قابل توجهی استفاده می شود و این محصول بیش تر در گاوداری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

شهر هایی چون شیراز و تهران دارای تولید کنندگان زیادی می باشند که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و همچنین خرید و فروش این محصولات در شهر های مذکور به طور قابل توجهی انجام می شود.

بازار جوش شیرین چینی مالان آنا رویال

از جمله محصولات شرکت مالان آنا رویال بهترین جوش شیرین چینی است که با قیمت مناسب در بازار ارائه می شود و مخصوص استفاده در خوراک دام می باشد.

بازار جوش شیرین چینی مالان آنا رویال

از بهترین جوش شیرین چینی عرضه شده در بازار محصولات شرکت مالان آنا رویال می باشد که بخشی از آن جهت مصرف خوراک دام خریداری می گردد. با استفاده از جوش شیرین در خوراک دام و در قالب کنستانتره دام می توان جلو ابتلا انواع دام را به بسیاری از بیماری ها گرفت که از آن جمله نفخ معده می باشد. از طرف دیگر هضم و جذب غذا با بهره برداری از جوش شیرین چینی در ترکیب خوراک دام بهتر و راحت تر می شود.

 

قیمت عرضه جوش شیرین چینی

با توجه به عرضه انواع جوش شیرین چینی مخصوص خوراک دام در بازار این مجصولات با قیمت متنوع عرضه می گردد. از عوامل تاثیرگذار در قیمت جوش شیرین چینی کیفیت این محصول و مارک شرکت تولیدکننده آن می باشد. چون رخی از شرکت های تولیدکننده جوش شیرین به دلیل کیفیت بالا در بورس خرید قرار دارد.