قیمت آنلاین

خرید بلغور جو در خوراک دام

خرید بلغور جو در خوراک دام

خرید بلغور جو در خوراک دام به چه میزان رسیده است؟ اهمیت این محصول در خوراک دام چیست؟ آیا از قیمت روز بلغور جو اطلاعی دارید؟
بلغور
این محصول به خود غله ای که در آسیاب آن را خرد کنند و بشکنند و آرد نشود گویند، همچنین آش و خوراکی است که از گندم یا جوی نیم کوب تهیه می شود.

خواص بلغور جو در خوراک دام
خواص بلغور جو به گونه ای است که جو اولین غله ای است که توسط انسان کشت شده است و در حالت کلی قدمت آن از گندم نیز بیشتر می باشد.
بلغور در صنعت دامپروری بسیار مفید است. ویژگی های بلغور جو بسیار زیاد است به طوری که این بلغور ها دارای انواع ویتامین ها و پروتئین های لازم برای رشد دام می باشد.
•به همین دلیل شرکت های مختلف پس از خرید این محصول از کشاورزان اقدام به خرد کردن انواع جو می کنند. در اختیار دامداران و دامپروری ها می گذارند.

آنالیز های جو در خوراک دام
•نشاسته
•چربی
•خاکستر
•پروتئین خام
•ماده خشک

استفاده از جو در خوراک دام
استفاده از جو در خوراک دام از زمان قدیم رواج داشته و یک ماده خوراکی ایده ال برای نشخوارکنندگان و غیر نشخوارکنندگان به شمار می آید.

خرید و فروش اینترنتی بلغور جو
شرکت های مختلفی در ایران پس از خرید جو از کشاورزان اقدام به خرد کردن و اصطلاح بلغور کردن آن می شوند. که در ایران شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند.
پیشنهاد ما به شما استفاده از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین برای فروش بهترین بلغور جو دامی است.
برای ثبت سفارش با مشاورین ما در ارتباط باشید و اطلاع از موجودی و قیمت روز باخبر باشید. در کانال تلگرام گروه تولیدی بازرگانی اریس و یا ارتباط با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

همکاران ما از روز های شنبه الی پنجشنبه به صورت کاملا فعال در حال پاسخگویی تمام سوالات شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *