قیمت آنلاین

پودر استخوان در خوراک دام چه اهمیتی دارد

پودر استخوان در خوراک دام چه اهمیتی دارد

پودر استخوان در خوراک دام چه اهمیتی دارد؟ آیا از قیمت روز پودر استخوان اطلاع دارید؟ سالانه چه میزان از این محصول در حوزه خوراک دام و طیور استفاده می شود؟

پودر استخوان در خوراک دام
پودر استخوان یکی از غلات مهم در صنعت خوراک دام و طیور است.
این محصول در کنار پودر ماهی و پودر گوشت از جمله محصولاتی است که با قیمت پایین قابل خرید است. در رده های اخیر منابع حیوانی جایگاه ویژه ای در تامین پروتئین ، کلسیم فسفر جیره دام دارند.

خصوصیات پودر استخوان دامی
پودر استخوان باید دارای پروانه بهداشتی بهره برداری از اداره دامپزشکی و شماره پروانه ساخت محصول باشد. پودر استخوان محصولی است که همانند پودر گوشت استفاده از آن باید بسیار حساس باشد ، زیرا پودر استخوان معیوب و بی کیفیت ممکن است مضراتی برای دام و طیور داشته باشد.

شرایط نگهداری پودر استخوان در خوراک دام
این محصول باید در محل های خشک ، خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای 15 تا 25 درجه نگهداری شود و تاریخ انقضای پودر استخوان حدود چهار ماه می باشد.
پودر استخوان در کنار پودر گوشت و پودر ماهی یکی از محصولات است که با قیمت مناسب در بازار عرضه می شود.
پودر استخوان با حجم کم دارای مقدار بالای کلسیم است . فروش پودر استخوان درجه یک برای خوراک دام می تواند در حد زیادی نیاز به کلسیم را در دامداران کاهش دهد.

نحوه فروش اینترنتی پودر استخوان
مجموعه بازرگانی اریس با سال ها تجربه در زمینه تولید خوراک دام و طیور از جمله : سویا ، ذرت علوفه ، کنسانتره ، یونجه ، سبوس ،جو ، ذرت و … توانسته است بهترین محصولات را با رقابتی ترین قیمت در کل کشور عرضه نماید.
برای خرید پودر استخوان و سایر محصولات مورد نیاز می توانید علاوه بر عضویت در کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از موجودی و قیمت ، با مشاورین ما در بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نماید.
برای اطمینان از این مسئله می توانید با مشتریان ما در سراسر کشور ارتباط برقرار کنید .
با تشکر از همراهیتان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *