قیمت آنلاین

فروش سبوس جو در فروردین ماه ۱۴۰۰

فروش سبوس جو در فروردین ماه ۱۴۰۰

فروش سبوس جو در فروردین ماه ۱۴۰۰ چقدر بوده است؟ آیا شناختی نسبت به سبوس جو دارید؟ فواید سبوس جو در خوراک دام و طیور چیست؟ آیا از قیمت روز این محصول اطلاعی دارید؟ ویژگی های سبوس جو در خوراک دام چیست؟ نحوه خرید سبوس جو به صورت آنلاین چگونه می باشد؟
شرکت بازرگانی اریس در زمینه فروش انواع غلات و محصولات دامی فعالیت می کند.
سبوس جو 
این محصول به دلیل نرم بودنش به هضم خوراک دام های کوچک و بزرگ راحت تر می سازد و یک از فایده های بزرگ به شمار می آید و از لحاظ ارزش غذایی مشابه سبوس گندم می باشد.
سبوس جو خواص زیادی در خوراک دام دارد از جمله آن ضد دیابت می باشد، کلسترول خون را کاهش می دهد. یکی از محصولات پر طرفدار محسوب می شود و حاوی مقداری بسیار زیادی پروتئین ، سلنیوم و فیبر خوراکی می باشد.

تاثیر قیمت در سبوس جو 
•کیفیت محصول 
•زمان و نحوه بارگیری
•هزینه دریافت محموله 
•موجود در بندر یا در انبار

مواردی که گفته شد در قیمت گذاری روزانه سبوس جو تاثیر بسزایی دارد و قابل توجه دوستان و تاجران عزیز نه تنها برای سبوس جو بلکه برای تمام محصولات دامی شامل می شود.
خریداران و دامداران می توانند محصولات مورد نیاز خود را به میزان بالای ۱۰ تن سفارش دهد و در کمترین زمان فرصت محصول خود را دریافت کنند.

سبوس جو در خوراک دام 
این محصول بخشی از قسمت خارجی جو می باشد که بعد از جدا کردن دانه جو، به عنوان غله دامی آماده فروش می شود.

خرید و فروش سبوس جو دامی 
برای ثبت سفارش با مشاورین بخش فروش ما در ارتباط باشید و برای اطلاع از موجودی و قیمت روز با عضویت در کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید.
همکاران بخش فروش ما از روز شنبه الی پنجشنبه کاملا به صورت فعال پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *