قیمت آنلاین

فروش آرد گندم در خوراک دام

فروش آرد گندم در خوراک دام

فروش آرد گندم در خوراک دام و طیور در سال ۹۹ به چه سطحی رسیده است؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ فواید آرد گندم  در خوراک دام چیست؟ آیا از قیمت روز این محصول اطلاعی دارید؟ مزیت های آرد گندم در خوراک دام را بیان کنید؟

آرد گندم در خوراک دام

آرد گندم محصولی ارزشمند، علاوه بر استفاده در جیره های انسانی؛ در جیره های دام و طیور نیز به صورت مستقیم و غیر مستقیم کاربرد های مختلفی دارد.

خرید این محصول در خوراک دام و طیور از نظر اقتصادی برای پرورش دهندگان دام و طیور بسیار مناسب تر بوده و به همین دلیل نیز میزان فروش آرد دامی در کشور بسیار بالا است.

آرد ویژه در خوراک دام و طیور باید از میزان مشخصی پروتئین و دیگر مواد معدنی روبه رو است.

کارخانه های تولید کننده این محصول مخصوص نانوایی و همواره دارای میزان مشخصی آرد ضایعاتی است. آرد ضایعاتی را به تنهایی نمی توان به صورت مستقیم در نانوایی استفاده کرد زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیست. در عوض از این آرد مخصوص خوراک  دام می تواند مورد استفاده قرار بگیرد زیرا دارای ارزش غذایی مناسب جهت قرار گیری در جیره غذایی دام و طیور است.

خرید آرد در خوراک دام و طیور

قبل از خرید آرد دامی از هر کارخانه یا شرکت بازرگانی بهتر است از آنالیز ارزش غذایی آن تحقیق کنید.

در زمینه خرید آرد دامی رعایت برخی نکات و اصول لازم است تا پس از خرید پشیمان نگردند.

خرید و فروش آرد دامی 

مجموعه بازرگانی اریس این محصولات را به صورت عمده به تمام نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است.

مجموعه بازرگانی اریس محصولات را در کمترین زمان و با کمترین هزینه به دست مصرف کنندگان می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *