قیمت آنلاین

روغن ویژه طیور خرید از کارخانه با قیمت مناسب

روغن ویژه طیور خرید از کارخانه با قیمت مناسب

از مکمل های چربی حتما در جیره طیور استفاده کنید. چون جیره طیور اکثرا غلات و کنجاله می باشد برای همین چربی موجود در جیره طیور پایین است بنابراین استفاده از مکمل های چربی مانند روغن های گیاهی در جیره در تغذیه طیور موثر می باشد.

مزایای استفاده از روغن در جیره طیور

باعث بهبود عملکرد هضم شده و در جذب مواد مغذی بسیار موثر است.
باعث می شود که در جیره گرد و غبار کاهش یابد
به جذب شدن ویتامین هایی که در چربی حلال اند کمک میکند.
باعث تنظیم سیستم ایمنی می شود.

چرا از شرکت بازرگانی اریس خرید کنیم

شرکت بازرگانی اریس دارای تجربه در زمینه فروش خوراک دام و طیور افتخار این را دارد در هر زمینه ی خوراک دام و طیور از جمله روغن خوراکی طیور را برای مشتریانش فراهم کند چه به صورت وارداتی و چه تولید در داخل.
روغن خوراکی طیور ی که ما برای مشتریانمان بفروش می رسانیم دارای ترکیب اسید های غیر اشباع در آن می باشد. این روغن دارای مقدار زیادی اسید چرب غالب و اسید چرب ضروری برای طیور می باشد.
تمامی روغن هایی که توسط ما ارائه می شود توسط دستگاه های خاصی که تحت شرایط کنترل شده ای هستند ،بی رنگ و بی بو می باشند در نتیجه روغنی مطلوب مطابق با استاندارد های لازم که از لحاظ پراکسید،رنگ،وجود ناخالصیها هستند تولید شده و به صورت فله و با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار میگیرد.

پیشنهاد ما برای شما

ما پیشنهاد می کنیم برای جبران کمبود انرژی های موجود در خوراک طیور حتما از روغن خوراکی مخصوص طیور استفاده کنید.این روغن هایی که ما به فروش می رسانیم در حدود ۹۰۰۰ کیلو کالری انرژی متابولیسمی دارند.

تولید روغن ویژه طیور با آنالیز استاندارد

روغن ویژه طیوری که به دست شما خریداران می رسد یک روغن گیاهیی است که انرژی فراوانی دارد.اضافی کردن مقداری چربی در خوراک طیور باعث می شود اثر مثبتی در راندمان رشد و تولید مرغداری ایجاد گردد .این روغن منشا کاملا گیاهی داشته و فاقد هر گونه آلودگی است. چون روغن ویژه طیور ما مایع می باشد پس دارای آنتی اکسیدان بوده و خاصیت اکسید شدن چربی آن پایین می باشد. روغن ویژه طیور دارای بوی مناسبی است و پروفیل مناسبی از اسید های چرب ضروری دارد.

مقدار مصرف

میزان مصرف در جیره طیور گوشتی و مرغ تخمگدار و مرغ مادر متفاوت می باشد برای همین باید با نظر کارشناس یا دامپزشک مقدار مصرف را تعیین کنید. ترکیبات روغن ویژه طیور شامل روغن سویا،آفتابگردان ،کلزا و پالم می باشد که فروش آن بصورت تناژی بوده و به صورت فله ای بفروش می رسد .

نحوه خرید روغن ویژه طیور از شرکت بازرگانی اریس

برای خرید با واحد فروش ما در تهران تماس بگیرید و سفارش دهید سپس کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت و تکمیل می کنند. برای ارتباط بیشتر با ما در کانال تلگرامی ما عضو شوید تا از نهاده های دیگر و قیمت ها آگاهی یابید.

قیمت روغن ویژه طیور حلب و فله ای

برای دریافت اطلاعات در مورد انواع روغن های خوراکی حلب و فله ای ویژه طیور و قیمت آنها بهترین راهکار مراجعه به نمایندگی های معتبر عرضه این محصولات است.

قیمت روغن ویژه طیور حلب و فله ای

در نمایندگی های عرضه انواع خوراک طیور بهترین نوع روغن های ویژه طیور به صورت حلب و فله ای عرضه شده که قیمت آن مناسب می باشد. روغن مخصوص طیور که دارای منشاء حیوانی و گیاهی است برای تقویت انواع طیور مخصوصا مرغ مناسب بوده و در وعده های غذایی طیور پرواری قرار داده می شود.

قیمت روغن ویژه طیور
برای کسب اطلاع موثق در مورد قیمت روغن خوراکی ویژه طیور می شود به صورت مستقیم به نمایندگی های معتبر مراجعه نمود. روغن های خوراکی طیور معمولا به صورت بسته بندی های استاندارد پرس شده و به شکل کیلویی به متقاضیان دریافت عمده و خرده خوراک طیور ارائه می شود.

خرید فروش روغن خام سویا برزیل بندر امام

در بازار انواع روغن خام سویا برزیل مخصوص دام خرید و فروش می شود که بخش اعظم این محصول از طریق بندر امام و به صورت قانونی وارد شده است.

خرید فروش روغن خام سویا برزیل بندر امام

از جمله روغن های خام ویژه دام که در بازار در حجم بالا خرید و فروش می شود روغن خام سویا برزیل است که از طریق بندر امام وارد کشور می شود. روغن های خم سویا دارای خواص مختلف دانه سویا بوده و در کنار سایر خوراک دام جهت تقویت و تامین انرژی مورد نیاز دام در دامداری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خرید و فروش روغن خام سویا

از دلایل رونق خرید و فروش روغن سویا خام ویژگی های خوراکی مناسب این محصولبرای انواع دام است. بنابراین شرکت های مختلفی در حوزه خرید و فروش این روغن مفید فعال هستند که بهترین نوع این محصول را در قالب بسته بندی های استاندارد به بازار مصرف عرضه می نمایند. برای دریافت اطلاعات قیمت روغن سویا سایت ها به روزترین منبع خبری در این حوزه می باشند.

بازار روغن ویژه طیور حلب و فله ای

از جمله محصولات ارائه شده در بازار که جزء خوراک اصلی انواع طیور محسوب می گردد روغن خوراکی ویژه طیور است که در قالب حلب و فله ای به مشتریان ارائه می شود.

بازار روغن ویژه طیور حلب و فله ای

از با ارزش ترین مواد غذایی مخصوص طیور که در بسته های فله ای و حلب در بازار ارائه شده روغن ویژه طیور می باشد. روغن ویژه طیور حاوی ریز مغزی های متنوع از قبیل فسفر، آنتی اکسیدان، امکا 3 و … می باشد که علاوه بر فواید تغزیه ای مناسب برای طیور باعث کاهش هزینه ی این مراکز جهت تامین تغزیه انواع طیور می گردد. چون در این روغن ها ترکیبات تغزیه ای متنوع به صورت یکجا وجود دارد.

 

قیمت خرید روغن ویژه طیور

قیمت خرید روغن ویژه طیور بسته به کبفیت و نوع بسته بندی آن متفاوت می باشد. برای کسب اطلاع از قیمت انواع این محصول راه های مختلفی پیش روی صنایع طیور می باشد که از آن میان می توان به سایت های خریدو و فروش اینترنتی عمده و خرده این محصولات اشاره نمود.

خرید فروش روغن ویژه خوراک طیور فله

روغن ویژه طیور برای خوراک مرغداری در بندر امام، سمنان و کرمانشاه به صورت فله ای خرید و فروش می شود.

روغن ویژه طیور جزو نیاز های اصلی هر مرغداری می باشد که شرکت های مختلف تولید کننده با شناخت این نیاز اقدام به تامین و تولید و نیز واردات آن از کشور های مختلف خارجی نموده اند.

 

خرید فروش روغن ویژه طیور

روغن ویژه طیور توسط چند شرکت تولید کننده شناخته شده در بندر امام، چابهار، کرمانشاه، اصفهان و سمنان تولید می شود و نیز انواع وارداتی آن نیز در بندر امام عرضه شده و فروش بسیار خوبی دارد.

روغن طیور با آنالیز و درصد های مختلف از سویا، آفتابگردان و پالم را از این شرکت با قیمت های کف بازار تامین نمایید.