خرید عمده گندم و جو خارجی

گندم و جو خارجی در این مجموعه بازرگانی به صورت مستقیم از کشور های صادر کننده خرید می شود و در ایران در اختیار تمامی فروشندگان و خریداران عمده و خرده قرار می گیرد.

خرید عمده گندم و جو خارجی

گندم و جو بخش قابل توجهی از نیاز های غذایی انسان ها و دام و طیور را تامین می نمایند.

این دو غله به عنوان یکی از مهمترین محصولات غذایی هستند که بیشترین سطح زیرکشت را در جهان به خود اختصاص داده اند و نسبت به دیگر محصولات کشاورزی بیشترین حجم تولید را دارند.

کشور های فعال در تولید و صادرات این محصولات فرانسه ، روسیه ، اکراین ، برزیل ، آرژانتین ، کانادا ، هند ، چین و از جمله آمریکا می باشد که بیش از ۴۰ درصد حجم کل تولید سالانه را به خود اختصاص داده است.

عرضه مستقیم خوراک دام پرواری

در مراکز عرضه مستقیم خوراک دام مناسب ترین خوراک مخصوص دام های پرواری را می توان تهیه کرد که شامل پودر گوشت، دانه سویا، کنجاله پنبه و … می باشد.

عرضه مستقیم خوراک دام پرواری

از جمله دام های موجود در دامداری های صنعتی دام های پرواری است که برای این حیوانات باید از خوراک های مناسب استفاده نمود. دام های پرواری از دام هایی است که برای استفاده از گوشت آن پرورش داده می شود. از بهترین مکان ها جهت خرید انواع خوراک دام اختصاصی حیوانات پرواری مراکز عرضه مستقیم و تخصصی خوراک دام می باشد.

انواع خوراک دام پرواری
در مراکز مستقیم توزیع خوراک دام بهترین خوراک مخصوص دام پرواری با قیمت مناسب ارائه می شود. بهترین خوراک دام پرواری انواع کنستانتره می باشد که ترکیبی از جو سبوس، چغندر، پنبه و … می باشد که با هم میکس می شود و تاثیر زیادی در باز شدن اشتهای این حیوانات دارد.

فروش فرمالین ۳۷% طیوری

در مراکز فروش فرمالین انواع این محصول با قیمت مناسب عرضه می گردد که نوع فرمالین %۳۷ آن به عنوان محصول طیوری در بازار شناخته می شود.

فروش فرمالین ۳۷% طیوری

از جمله مواد ضد عفونی کننده مورد نیاز برای صنایع طیوری فرمالین استاندارد ۳۷% درصدی است که برای از بین بردن میکروب و انگل مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از این مواد ابتدا باید محیط پاکسازی شده و به مقداری از این ماده استفاده گردد که باعث مسموم شدن طیور یا از بین رفتن آنها نشود.

 

قیمت فروش فرمالین طیوری

برای دریافت قیمت انواع فرمالین به ویژه فرمالین طیوری راه کارهای مختلفی ارائه شده که از آن جمله سایت ها فروش اینترنتی معتبر است. در این سایت هایمعتبر قیمت روز انواع داروهای طیور از جمله فرمالین در اختیار کاربران قرار گرفته است. از موارد مهم در استفاده از فرمالین طیوری مقدار استفاده از این ماده می باشد.

خرید گندزدا دام طیور CID2000 گالن ۵لیتری

باید توجه داشته باشید که استفاده از انواع گندزدا دام طیور CID2000 در مرغداری و دامداری ها سبب بهبود رشد و سلامت دام و طیور شده و خرید آن در گالن های ۵لیتری به راحتی امکان پذیر است.

خرید گندزدا دام طیور CID2000 گالن ۵لیتری

گندزدا و مواد ضد عفونی کننده دام و طیور زیادی در بازار موجود می باشد که استفاده از آن ها در فضای نگهداری دام و طیور سبب پیشبرد بهتر مراحل رشد و سلامت این حیوانات می شود. در هنگام استفاده از گندزدا باید توجه داشته باشید که آیا این محصول از کیفیت بالایی برخوردا بوده و یا تاثیر منفی بر دام و طیور نداشته باشد.

به طور مثال در مرغداری ها اغلب از گندزدا و ضد عفونی کننده ازن CID2000 استفاده می کنند. زیرا مواد تشکیل دهنده آن به گونه ای نیست که سبب خونریزی داخلی و مرگ طیور شود.

این محصول را افراد می توانند در گالن های ۵لیتری و دیگر حجم ها خریداری کرده و برای از بین بردن میکروب ها در محل مورد نظر استفاده نمایند.