قیمت آنلاین

درباره ما

بازار خوراک دام و طیور ایران

شرکت بازرگانی اریس مفتخر است که رسالت خود را جهت تامین نیاز های مراکز دامپروری ، مرغداری و همچنین تولید کنندگان کلیه محصولات مربوطه از خوراک آماده و کنسانتره گرفته تا تمامی انواع افزودنی های و مکمل ها ، به همکاران و همراهان خود اعلام نماید.

 

معرفی شرکت

زمینه های فعالیت این شرکت شامل واردات ، توزیع و فروش مواد اولیه و مکمل های غذایی دام و طیور و آبزیان در سطح کشور و همچنین صادرات و عرضه انواع فرآورده های تولیدی در کارخانه های فعال و سایر کالا های کشاورزی ، به اضافه ی انجام تمامی امور گمرکی و ترخیص در گمرکات مختلف کشور می باشد.

این شرکت در چند سال اخیر توانسته است که با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و متعهد ، همگام با رشد صنعت دام و طیور در ایران ، خود را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تامین تمامی ارقام غذایی مختلف مرتبط با این حوزه و مخصوصا انواع مواد اولیه کارخانجات ، معرفی کرده و قصد دارد با بهبود مستمر در کیفیت ارائه خدمات ، ضمن ارتقا توانمندی های شرکت در راستای اهداف مد نظر ، رضایت ذینفعان خود را به بهترین نحو تامین نماید.

 

افتخارات شرکت

شرکت بازرگانی اریس در طول مدت کوتاهی که شروع به فعالیت کرده است با حفظ رضایت مشتریان و تامین کنندگان خود ، توانسته است که در تمامی نقاط مختلف کشور نیروی های انسانی متعهدی را به خدمت گیرد و در اکثر شهر های بزرگ کشور دفاتری را برای خدمت رسانی به مشتریان خود راه اندازی نموده و هم اینک موفق شده است که با سرعت رشد بسیار بالایی ، نیاز های مشتریان خود را در سطح کشوری شناخته و انواع محصولات را با خدمات ویژه ای به فروش برساند.

 

محصولات عرضه شده :

 1. تمامی انواع نهاده ها شامل ذرت ، سویا ، گندم و جو
 2. انواع ویتامین ها ( ویتامین A ، ویتامین B1 , B2 , B3 , B6 , B9 , B12 و ویتامین E , H2 , K3  و نیاسین و کالپان و … )
 3. افزودنی ها ( متیونین ، لیزین ، کولین و ترئونین و… )
 4. الکترولیت و مواد معدنی ( جوش شیرین ، کربنات کلسیم ، دی کلسیم فسفات و مونو کلسیم فسفات و … )
 5. کنجاله دانه روغنی ( کنجاله آفتاب ، کنجاله تخم پنبه ، کنجاله کلزا ، کانولا و … )
 6. چربی و روغن ( روغن خوراکی ، روغن خام ، اسید چرب ، پودر چربی و خون و … )
 7. ریز مغذی ( بنتونیت ، آنزیم ، آنرمیت ، رنگدانه ، توکسین بایندر ، آنتی اکسیدان ، محرک رشد ، اشتها آورها ، فیتاز کومبو و … )
 8. اقلام دامی ( تفاله چغندر ، سبوس گندم ، سبوس برنج ، ذرت علوفه ای ، کاه ، یونجه ، ملاس ، باگاس ، پنبه دانه و … )
 9. ضد عفونی کننده ها ( پرمنگنات ، فرمالین و … )
 10. انواع خوراک آماده مرغ مادر و طیور گوشتی و تخمگذار با ضریب تبدیل مختلف ( پری استارتر ، استارتر ، رشدان ، میاندان ، پسدان )
 11. کنسانتره دام های پرشیر ، شیری و گوشتی و همچنین انواع خوراک آبزیان

 

همکاری با شرکت های دیگر

این مجموعه از تمامی همکاران محترمی که تمایل به فروش محصولات وارداتی ، صادراتی یا تولیدی خود در داخل و خارج از کشور را دارند ، دعوت می کند که لیست محصولات خود به همراه آنالیز ها و قیمت ها و نیز ذکر برتری و مزیت آنها نسبت به محصولات هم نوع خود را از طریق Fax  یا Email برایمان ارسال نمایند تا پس از انجام مذاکرات لازم و توافقات مربوطه ، شاهد سرعت بالای فروش خود باشند.

 

ارزش های سازمانی

ملاک اصلی توصیف ارزش های سازمانی در شرکت بازرگانی اریس ، تکیه بر نگرش برد – برد در تعامل و همکاری با کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی مرتبط با مجموعه می باشد. در این راستا شرکت بازرگانی اریس انصاف ، عدالت ، صداقت ، و احترام به رقبا و همکاران و همچنین رعایت امانت را به عنوان ارزش های سازمان تلقی می نماید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و واردات و صادرات انواع محصولات مرتبط با حوزه خوراک دام و طیور و آبزیان ، با کارشناس این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

02147627477

09129438472