قیمت آنلاین

ارزش غذایی تفاله گوجه در خوراک دام

ارزش غذایی تفاله گوجه در خوراک دام

ارزش غذایی تفاله گوجه در خوراک دام چیست؟ قیمت تفاله گوجه در خوراک دام به چه میزان رسیده است؟ آیا شناختی نسبت به این محصول دارید؟ آیا از قیمت روز تفاله گوجه اطلاعی دارید؟ کاربرد های تفاله گوجه در خوراک دام ؟

تفاله گوجه 

این محصول شامل؛ دانه های گوجه فرنگی، پوست، مقداری فیبر و خمیر چسبنده است. این ضایعات به دلیل وجود مواد آلی،  مشکل های زیادی از طریق رویش گیاهان جویباری، فاضلابی، رودخانه ای به دست می آید.

تفاله گوجه یکی از مهم ترین محصولات خوراک دام و طیور محسوب می شود و یک محصول جانبی است که از فرآیند گوجه فرنگی برای عصاره، پوره، تغلیظ خمیر، رب و سس گوجه به وجود می آید‌.

ارزش غذایی تفاله گوجه در خوراک دام 

•پروتئین خام ۲۰تا ۲۵ درصد

•لیزین ۱۳درصد

•موجود ویتامین B

این محصول به دلیل دارا بودن پروتئین بالا هم در جیره دام و هم در جیره طیور و اکثرا مرغ تخمگذاری قابل استفاده است، این محصول در بسیاری دامداری ها جایگزینی برای یونجه است.

 علائم تفاله گوجه در مصرف بیشتر در خوراک دام

مصرف بیشتر در خوراک دام باعث وقوع اسیدوز در دام، جریان خون در کلیه ها و همچنین باعث قطع ادرار و گاهی باعث مرگ هم می شود.

چه فصلی برای خرید تفاله گوجه مناسب است؟

تفاله گوجه در فصول تابستان(گرم) که گوجه فراوان است، تولید شده و به بازار عرضه می شود. استان های کرمان، فارس، کرمانشاه، بوشهر، از جمله مناطق تولید این محصول هیتند‌.

خرید و فروش تفاله گوجه

شرکت بازرگانی اریس در حوزه فروش انواع غلات و محصولات دامی فعالیت می کند.

برای ثبت سفارش با مشاورین بخش فروش ما در ارتباط باشید و اطلاع از موجودی و قیمت روز با عضویت در کانال تلگرامی ما و یا پیج اینستاگرامی با ما همراه باشید.

همکاران ما از روز شنبه الی پنجشنبه کاملا به صورت فعال پاسخگویی تمام سوالات شما مشتریان عزیزمان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *